Eurovision Song Celebration
12 і 14 травня
Eurovision: Europe Shine A Light
16 травня
Eurovision Song Celebration святкуватиме Євробачення разом з усією Європою

Eurovision Song Celebration святкуватиме Євробачення разом з усією Європою

У дні, коли мали б відбутися півфінали Євробачення-2020, глядачі побачать два спеціальних онлайн-шоу Eurovision Song Celebration (Вшанування пісень Євробачення). Транслюватимуть їх на офіційному каналі конкурсу в YouTube. Початок шоу – о 22:00 за київським часом.

Усі 41 представник країн-учасниці Євробачення-2020 представлять свої пісні, щоправда у неконкурсному форматі. Виконавців розподілили між двома шоу згідно з результатами жеребкування та рішенням продюсерів конкурсу. Глядачі зможуть побачити кліпи на пісні, які мали прозвучати під час півфіналів Євробачення-2020.

У першому шоу, 12 травня, ми побачимо виступи представників України, Північної Македонії, Білорусі, Литви, Швеції, Словенії, Австралії, Ірландії, Росії, Норвегії, Кіпру, Хорватії, Азербайджану, Мальти, Ізраїлю, Румунії, Бельгії, а також виконавців з Нідерландів, Німеччини та Італії.

У другому онлайн-шоу, яке транслюватиметься в четвер, 14 травня, будуть представлені пісні з Австрії, Молдови, Польщі, Сан-Маріно, Сербії, Ісландії, Чехії, Греції, Естонії, Данії, Болгарії, Швейцарії, Фінляднії, Вірменії, Латвії, Грузії, Португалії, Албанії, а також Франції, Іспанії та Великобританії.

У перервах між виступами учасники шоу здивують челенджами, які вони виконали напередодні. Go_A назве й виконає свої три улюблені пісні з попередніх конкурсів.

Окрім участі в Eurovision Song Celebration, переможці національного відбору на Євробачення–2020 Go_А далі готуються до альтернативного шоу Eurovision: Europe Shine A Light (Євробачення: Європо, запали світло). Нещодавно гурт презентував лірик-відео на пісню «Solovey».