Півфінали
18 і 20 травня
Фінал
22 травня
На Євробаченні-2021 гурт Go_A представить пісню «Шум»

На Євробаченні-2021 гурт Go_A представить пісню «Шум»

Гурт Go_A представить на пісенному конкурсі Євробачення-2021 у Роттердамі (Нідерланди) пісню «Шум».

На розгляд журі, до складу якого увійшли Джамала, Євген Філатов, Руслан Квінта, Ярослав Лодигін та Дмитро Хоркін, було представлено три нові композиції: «Рано», «Церковка» та «Шум». Із трьох запропонованих гуртом пісень одноголосно обрали «Шум». 

На початку березня буде представлено конкурсну версію пісні та новий відеокліп.

В основу композиції покладено однойменну обрядову гру-веснянку. «Шум» в інтерпретації гурту Go_A — це сучасне переосмислення архаїчної гри з елементами давнього магічного обрядодійства.

Співачка та переможниця Євробачення-2016 Джамала поділилася своїм враженням від пісні, яку обрали журі: «Я проголосувала за пісню "Шум" — вона мені звучить дуже сучасно. Спів наживо вирішує майже все, тому Каті я б хотіла побажати впевненості, яка була на Нацвідборі минулого року. Просто співайте, і мені здається, що все вийде!»

«Я радий, що гурт за рік не стояв на місці. Бачимо, що вони вклали у творчість всі сили, думки та ідеї й велику любов у те, чим займаються», — прокоментував відбір пісні на Євробачення-2021 музичний продюсер та композитор Руслан Квінта.

Соліст гурту The Maneken та продюсер Євген Філатов зазначив, що попереду у гурту ще довга підготовка до конкурсу: «Я бажаю гурту Go_A в першу чергу триматися, показати себе та достойно представити Україну».

Зазначимо, що згідно з правилами відбору, представник України на Євробаченні-2021, гурт Go_A мав представити щонайменше дві пісні для відбору журі до 29 січня.

Нагадаємо, гурт Go_A став переможцем на національного відбору-2020. Через скасування конкурсу торік, гурт Go_A представлятиме Україну на Євробаченні-2021 з новою піснею.

Цьогоріч 65-й пісенний конкурс Євробачення відбудеться у Роттердамі (Нідерланди). Півфінали — 18 та 20 травня, фінал — 22 травня.

Читайте більше новини про Євробачення на офіційних сторінках у соціальних соцмережах Фейсбук, Інстаграм