Півфінали
18 і 20 травня
Фінал
22 травня
Гурт Go_A вирушає до Роттердама: бірюзова доріжка, конкурс із глядачами та сцена з доповненою реальністю

Гурт Go_A вирушає до Роттердама: бірюзова доріжка, конкурс із глядачами та сцена з доповненою реальністю

Представник України на Євробаченні-2021 гурт Go_A 8 травня відлітає у Роттердам, щоб заспівати для сотень тисяч прихильників цього конкурсу. Дізнайтеся про найцікавіші моменти підготовки до виступу, репетиції та екскурсії для гурту в Нідерландах.

Екскурсії для гурту Go_A

Наступного дня після приземлення гурту в Роттердамі на учасників чекатимуть перша репетиція та пресконференція з журналістами.

Через пандемію всі учасники цьогорічного конкурсу значну частину часу перебуватимуть у готелі. Проте, крім репетицій та інтерв’ю з медіа, гурт Go_A відвідає дві екскурсії — у Роттердамі та Амстердамі.

На відкритті конкурсу учасники гурту пройдуть урочистою доріжкою, яка цього року має унікальний колір — бірюзовий.

Гурт Go_A виступить у вівторок, 18 травня, у першому півфіналі під номером 15 з піснею «SHUM». Учасники гурту нещодавно розповіли про роботу над створенням пісні:

Шість генеральних репетицій і три шоу Євробачення

Потрапити на арену зможуть максимум 3500 глядачів, що займе приблизно 20% простору приміщення. Уряд Нідерландів підтвердив, що конкурс може відбутися тільки з обмеженою аудиторією за суворих умов, які забезпечать здоров’я й безпеку глядачів та учасників.

Глядачі матимуть можливість побувати на трьох конкурсних шоу та шести генеральних репетиціях у Роттердамі.

Автор фото: Nathan Reinds

Хто учасник Євробачення-2021

У цьогорічному конкурсі участь візьмуть представники 39 країн, та не всі зможуть приїхати до Роттердама. Відомо, що представниця Австралії — співачка Montaigne, яка мала виступити у першому півфіналі, не приїде на конкурс. Тому покажуть її резервне відео виступу.

26 учасників обрані представниками своїх країн минулого року і 13 учасників є новообраними. Цього року на Пісенному конкурсі Євробачення-2021 буде представлена більше жіноча частка — 17 співачок, а також 13 співаків і 9 гуртів.

На конкурсі звучатимуть пісні 15-ма різними мовами і вперше в історії конкурсу учасник від України — гурт Go_A — представлятиме країну рідною мовою, а представник Португалії гурт The Black Mamba співатиме англійською. Представниця Мальти співачка Destiny і представниця Греції Stefania були раніше учасницями Дитячого Євробачення у 2015 і 2016 роках відповідно.

Сцена Євробачення-2021

Зовнішньо сцена арени Ahoy не змінилася з минулого року, проте стала технічно досконалішою та здивує глядачів багатьма прихованими елементами доповненої реальності.

Цього року екран буде відкриватися по-особливому, його ширина 52 метри, а висота — 12 метрів. На арені Ahoy триває технічна підготовка й перші репетиції ведучих. Під час зведення сцени арену відвідав король Нідерландів Віллем-Олександр, щоб перевірити стан підготовки до конкурсу.

Автор фото: Nathan Reinds

Зазначимо, кліп на пісню «SHUM» представника України гурту Go_A увійшов до переліку 10 найпопулярніших відео на офіційному ютуб-каналі Пісенного конкурсу Євробачення.