Півфінали
18 і 20 травня
Фінал
22 травня
Євробачення-2021: як голосувати і де дивитися

Євробачення-2021: як голосувати і де дивитися

Перший півфінал міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2021 розпочнеться 18 травня о 22:00. У шоу візьмуть участь виконавці з 16 країн, але лише 10 із них потраплять до фіналу конкурсу. Представники України гурт Go_A із піснею SHUM виступатимуть під номером 15. Суспільний мовник транслюватиме подію на кількох платформах одночасно.

Телебачення

Глядачі зможуть подивитися шоу на суспільному телеканалі UA: ПЕРШИЙ о 22:00. Коментуватиме Євробачення-2021 ведучий Тімур Мірошниченко, який займається цією справою понад 15 років.

Перед прямою трансляцією півфіналу о 21:20 розпочнеться проєкт «Наші на Євробаченні». Телеглядачі побачать ексклюзивні включення із-за лаштунків шоу на арені Ahoy перед півфіналом та дізнаються найсвіжіші подробиці про те, як відбувається підготовка до виступу.

Радіо

Насолоджуватися конкурсом Євробачення-2021 зможуть традиційно слухачі UA: Радіо Промінь разом з ведучими Анною Заклецькою і Дмитром Захарченком. Слухати трансляцію можна в додатку suspilne.radio або на FM та AM діапазонах.

Діджитал-платформи

Пісенний конкурс Євробачення також можна буде подивитися на сайті конкурсу і на фейсбук-сторінках Євробачення і UA: ПЕРШИЙ. Для фанів конкурсу також буде доступна трансляція з коментаторської кабінки, де перебуватиме Тімур Мірошниченко:

Як голосувати

У першому півфіналі українці зможуть голосувати за всіх учасників конкурсу, окрім представників України — гурту Go_A. Номери телефонів для голосування відображатимуться на екрані трансляції під час прямого ефіру.