Eurovision Song Celebration
12 і 14 травня
Eurovision: Europe Shine A Light
16 травня
Ведучим нацвідбору на Євробачення вдруге стане Сергій Притула

Ведучим нацвідбору на Євробачення вдруге стане Сергій Притула

Ведучим українського національного відбору на Євробачення-2018 стане Сергій Притула. Він вдруге проведе прямі ефіри конкурсу, які стартують вже 10 лютого 2018 року.

"Хотілося б такого ж конкурентного відбору виконавців, як і в попередні два роки, коли в кожному півфіналі одразу по 3 учасника претендували на путівку до Євробачення, – говорить Сергій Притула. – У мене, чесно кажучи, навіть є внутрішній конфлікт. З одного боку хочеться побільше молодих гуртів, різножанровості музики, а з іншого – розумію, що Євробачення – це все ж попсовий конкурс, і треба робити акцент на підборі якісної поп-музики".

Як і кілька попередніх років офіційний мовник Євробачення в Україні – телеканал UA: ПЕРШИЙ – проведе нацвідбір спільно з командою СТБ. Тому трансляцію двох півфіналів, запланованих на 10 і 17 лютого, а також фіналу – 24 лютого, глядачі зможуть дивитися в ефірі обох телеканалів.

Заявку на участь у національному відборі всі охочі можуть відправити до 15 січня, заповнивши анкету на сайті СТБ.

Детальніше з правилами участі в національному відборі можна ознайомитися на сайті UA: ПЕРШИЙ і СТБ.

Нагадаємо, що переможець національного відбору на Євробачення-2018 представлятиме Україну на пісенному конкурсі в Лісабоні, столиці Португалії.