Півфінали
18 і 20 травня
Фінал
22 травня
Про що мріють NaviBand

Про що мріють NaviBand

 

Готуючись до концерту в Києві, гурт NaviBand розказали про складнощі участі у Євробаченні, улюблених виконавців та поділилися мріями.

NaviBand – представники Білорусі на Євробаченні-2017. Засновниками гурту є Ксенія Жук та Артем Лук’яненко. Як зазначають самі артисти, їх зустріч відбулась випадково й неочікувано 14 лютого 2013 року. З того часу пара відзначає річницю зустрічі сольним концертом у Мінську. Незважаючи на те, що Ксенія зараз при надії, NaviBand продовжують гастролювати.

Як участь у Євробаченні вплинула на гурт?

Артем: Це додало нам упевненості, сил та бажання продовжувати нашу справу. Тому що Євробачення – це короткий спалах. І важливо продовжити займатися музикою, щоб утримати аудиторію слухачів, яких ти зацікавив на Євробаченні.

Що було найважчим у підготовці до виступу на Євробаченні?

Артем: Боротьба із самим собою, зі своїми емоціями.

У якому місті вам подобається грати найбільше?

Артем: Наш рідний Мінськ. Поки саме там ми збираємо найбільшу кількість слухачів на сольних концертах. Там у нас більше прихильників. Але, коли ми приїжджаємо до інших країн, то любимо спостерігати за реакцією людей на наші пісні.

Які світові музиканти вас надихають?

Ксенія: Ой, таких багато.

Артем: Коли ми були в Норвегії, де створювали нову музику з учасниками Євробачення, то відкрили для себе співачку Сігрід.

Ксенія: Вона суперпопулярна і дуже класна. І коли ми повернулись додому, не могли відірватися від її музики, переслуховували і переслуховували.

Артем: Також я не можу відпустити з плеєра альбоми London Grammar. І гурт Catfish and the Bottlemen. Вони мають лише 2 альбоми, дуже ліниві хлопці. Але, напевно в них є вже новий матеріал, який скоро представлять.

Ксенія: А ще любимо виконавця Fink. Він уже двічі виступав у Мінську, і це для мене неймовірна насолода. Коли він приїхав, я довго не могла повірити, що це нарешті сталось. Це було як натхнення, як мантра, не знаю. Для мене – це любов.

Ви задоволені вибором учасника від Білорусі на Євробачення цього року?

Артем: Так. Ми зустрічалися з Микитою поза відбором і під час фіналу. У нього сильна команда, хороший номер і хороша пісня. ALEKSEEV – персонаж дещо загадковий, таємничий для фанів Євробачення. Думаю, це буде цікаво.

Ксенія: До того ж Микита вже має бекграунд, має свою аудиторію. І це дуже класно.

Артем: Іноді на Євробачення приїжджає артист, якого ніхто не знає. А цей співак зміг довести, що чогось вартий. Гадаю, це тільки плюс.

На якому концертному майданчику ви мрієте заспівати?

Артем: Якщо в Мінську, то моя мрія – зібрати Палац спорту. Це дуже серйозний майданчик, і це означатиме, що гурт прямує за мрією більш упевнено.

Назвіть 3 найбільш знакових моменти для гурту NaviBand

Артем: Перше – це наша випадкова зустріч.

Ксенія: Наш поцілунок на Євробаченні, неочікуваний. А також ми зараз чекаємо дитятко. Ми вважаємо, що це ще один учасник гурту.

Артем: Він багато з нами їздить та виступає.

Ксенія: Ім’я – це поки секрет. Ніяких суперечок з приводу імені для дитинки немає. Але ми хотіли, щоб це було білоруське ім’я. Я дуже щаслива, що ми просто розмовляємо і домовляємось про те, що подобається нам обом.

 

/Катерина Дещенко