Півфінали
18 і 20 травня
Фінал
22 травня
Іще 6 країн оголосили імена представників на Євробаченні у Лісабоні

Іще 6 країн оголосили імена представників на Євробаченні у Лісабоні

 

Одночасно з Україною, ще 6 країн визначилися з іменами переможців національних відборів. Серед них: Угорщина, Латвія, Молдова, Словенія, Вірменія та Румунія.

Угорщину представить гурт AWS. Хлопці, які грають метал і пост-хардкор уже понад 10 років, стали фаворитами за результатами голосування журі та глядачів. На сцені пісенного конкурсу в травні вони виконають пісню «Viszlát Nyár» угорською мовою. Хтозна, можливо, команда прагне стати новими Lordi.

 

Лаура Різотто відстоюватиме честь Латвії на Євробаченні. Її конкурсна пісня має назву «Funny Girl». Лаура Різотто – латвійська співачка бразильського походження. Свої пісні пише сама, а також володіє грою на піаніно та гітарі. Дебютний альбом «Made in Rio» презентувала у 2011 році.

 

Молдову представлятиме тріо DoReDos із піснею «My Lucky Day». Гурт було засновано в 2011 році, і тоді він мав назву «Art Band». Конкурсну пісню для DoReDos створили в співавторстві Філіп Кіркоров та поет Джон Баллард. Офіційне відео їх виступу буде представлене згодом.

Від Словенії до Лісабона вирушить Лея Сірк. Словенська співачка та композитор уже брала участь у нацвідборах у 2009, 2010 та 2017 роках. Цього року Лея здобула перемогу із піснею «Hvala, ne!», яку написала разом із Томі ДеКлерком.

 

Севак Ханагян обраний представляти Вірменію на Євробаченні-2018. Співак брав участь у вокальному телешоу «Х-Фактор 7» у Києві, в якому став переможцем. На сцені конкурсу в Португалії він виконає пісню «Qami», що в перекладі означає «вітер».

 

Румунія цього року обрала гурт The Humans. У Лісабоні вони заспівають пісню «Goodbye». До складу гурту входить 5 учасників, кожен з яких має особисте музичне минуле. Солісткою колективу є Крістіна Карамарку.
Офіційне відео на конкурсну композицію: