Eurovision Song Celebration
12 і 14 травня
Eurovision: Europe Shine A Light
16 травня
Іще 5 країн оголосили імена представників на Євробаченні в Лісабоні

Іще 5 країн оголосили імена представників на Євробаченні в Лісабоні

 

До списку учасників Євробачення-2018 долучились артисти з таких країн: Естонія, Фінляндія, Ісландія, Польща та Сан-Марино.

Учасниця від Естонії Еліна Нечаєва (Elina Nechayeva) перемогла в націвідборі «Eesti Laul» із піснею «La Forza», що в перекладі з італійської означає «сила».

Фінляндія обрала Саару Аальто (Saara Aalto) ще кілька тижнів тому, але конкурсну пісню співачка презентувала лише зараз. У Лісабоні вона виконає композицію «Monsters».

Представником Ісландії став Арі Олафсон (Ari Ólafsson) із піснею «Our Choice». Дев’ятнадцятирічний співак має особливий тембр, завдяки якому грає провідні ролі в мюзиклах Національного театру Ісландії.

Польщу представлятиме дует Gromee and Lukas Meijer. Польський діджей та саундпродюсер Gromee разом зі швецьким співаком Лукасом Меєром на сцені Алтіс-Арени в Лісабоні заспівають пісню «Light Me Up».

Від Сан-Марино на Євробаченні лунатиме пісня «Who We Are» у виконанні співачок Джесіки та Дженіфер Бренінг (Jessika feat. Jenifer Brening). Офіційний реліз композиції відбудеться згодом.