Eurovision Song Celebration
12 і 14 травня
Eurovision: Europe Shine A Light
16 травня
Ведучими Євробачення-2018 будуть чотири жінки

Ведучими Євробачення-2018 будуть чотири жінки

Минулого року в Києві, вперше в історії Євробачення, ведучими шоу були троє чоловіків: Тімур Мірошниченко, Олександр Скічко та Володимир Остапчук. Обов’язки ведучих цьогорічного пісенного конкурсу в Лісабоні між собою розділять чотири жінки: Філомена Каутела (Filomena Cautela), Сільвія Альберто (Sílvia Alberto), Даніела Руа (Daniela Ruah) та Катаріна Фуртадо (Catarina Furtado). Таке рішення було прийнято мовником-організатором Євробачення-2018, суспільним мовником Португалії, RTP.

"Дуже круто, що організатори цьогорічного пісенного конкурсу продовжують писати його історію такими незвичними рішеннями. Нам з хлопцями було приємно стати першою трійкою чоловіків-ведучих Євробачення, а тепер з цікавістю спостерігатимемо за колегами дівчатами у Лісабоні. Кожного разу країни-господарки пісенного конкурсу додають в нього щось нове, і це завжди захоплює і закохує в Євробачення знову й знову", – говорить ведучий Євробачення-2017 Тімур Мірошниченко.

Пропонуємо дізнатися більше про ведучих Євробачення-2018.

Філомена Каутела португальська актриса та телеведуча. Народилася в Лісабоні 16 грудня 1984 року. Акторську кар’єру в театрі розпочала в 16-річному віці. Вже за чотири роки дебютувала в кіно, а за рік стала ведучою MTV Portugal. Філомена є ведучою вечірнього ток-шоу "5 Para a Meia Noite" на RTP з 2015 року. Була ведучою в грін-румі португальсього національного відбору на Євробачення-2017, а також мовником національного журі минулорічного пісенного кокнурсу.

Сільвія Альберто дебютувала на телебаченні у The Disney Club, коли їй було 19 років. Уже за рік вона стала ведучою нового телешоу на RTP і в той же час розпочала свою кар’єру на місцевій радіостанції в Лісабоні Mix FM. Згодом, перейшовши на приватний канал, працювала репортером і вела шоу "Ідол" в 2003 та 2004 роках. У 2006-му Сільвія повенулася на RTP, де стала ведучою таких талант-шоу як: "Strictly Come Dancing", Masterchef", "Top Chef" та "Portugal’s Got Talent". У 2008 році вона дебютувала як ведуча національного відбору на Євробачення. Зокрема була коментатором пісенного конкурсу у 2011, 2013 та 2014 роках.

Даніела Руах народилася в Бостоні (США). До Португалії її родина переїхала, коли дівчині було 5 років. Акторську кар’єру Даніела розпочала в шістнадцять років. Отримавши ступінь бакалавра мистецтв Лондонського університету Метрополітен, вона переїхала до Нью-Йорка для навчання в театрі та кіноінституті імені Лі Страсберга. Знялася у фільмі Джорджа Лукаса "Red Tails", дебютувала в театрі Хейворта в Лос-Анджелесі. Даніела Руах часто виступає разом із такими зірками як: Chris O’Donnell, LL Cool J, Linda Hunt і Eric Christian Olsen. Окрім роботи в якості актриси, Даніела була ведучою церемонії нагородження People Choice Awards в 2012 році, а також співведучою Super Bowl’s Greatest Commercials на CBS у 2016 році.

Катаріна Фуртадо народилася в Лісабоні. Із 2000 року є Послом доброї волі в ООН, а в 2012 році заснувала недержавну організацію "Hearts With Crown", щоб розвивати обізнаність про права жінок та розширювати такі права й можливості. Протягом кількох років Катаріна працювала телеведучою та актрисою. У 2017 році її було визнано найпривабливішою людиною в Португалії. У 2013-му отримала нагороду як жінка року від журналу GQ.