DoReDos

DoReDos (Молдова) з піснею "My Lucky Day" представлятиме свою країну на міжнародній сцені Євробачення-2018 у Лісабоні.

DoReDos – тріо з Молдови, які виконують фолк-музику. Гурт було засновано в 2011 році, тоді він мав назву «Art Band». До складу входить троє – Марина Джундіет, Євгеній Андріанов, Сергій Мица.

У 2015 та 2016 роках DoReDos брали участь у молдовських нацвідборах на Євробачення, але вибороти перемогу їм вдалося лише цього року. В 2017 році стали переможцями «Нової хвилі», завдяки чому кожен учасник гурту отримав звання заслуженого артиста Молдови.

Марина Джундіет народилася у творчій сім’ї. Її батько – гітарист, а мама танцювала в фолк-колективі. З 2002 року співачка професійно почала займатися співом. Марина – прихильниця здорового образу життя, любить тварин, природу та ділитися позитивними вібраціями з людьми.

Євгеній Андріанов почав співати в 10 років. У 2013 році посів друге місце на міжнародному фестивалі мистецтв «Слов’янський базар» у Вітебську, Білорусь. Виконавець любить автомобілі, а також тихі затишні місця, де можна бути наодинці з думками.

Сергій Мица. Вчитель музики відзначив талант виконавця ще тоді, коли він навчався в 3 класі. Співак любить проводити час за переглядом глибокофілософських кінострічок.