Claudia Pascoal

Claudia Pascoal (Португалія) з піснею "O Jardim" представлятиме свою країну на міжнародній сцені Євробачення-2018 у Лісабоні.

Співачка Клаудія Паскоал перемогла в нацвідборі «Festival da Canção», отримавши максимальний бал від глядачів, але за оцінками суддів опинилася на другому місці.

Співачка почала грати на гітарі в 15 років. Тоді вона виступала перед аудиторією як вуличний музикант. Згодом двічі брала участь у португальському вокальному телешоу «Idolos» у 2010 та 2015 роках. А минулого року стала фіналісткою 5 сезону «Голосу країни» в Португалії.

Для вибору конкурсної пісні на Євробачення-2018 португальська телекомпанія RTP запросила 22 композиторів, серед яких було обрано Ізауру (Isaura).

Ізаура дебютувала в 2014 році з піснею «Useless», яка швидко набула популярності. За рік вона презентувала EP під назвою «Serendipity». Після цього співала на багатьох фестивалях. Зараз виконавиця працює над своїм першим лонгплеєм «Human», реліз якого відбудеться найближчим часом.

Конкурсну композицію до Євробачення-2018 Ізаура присвятила своїй бабусі та разом із Клаудією виконала її на сцені національного відбору.