Benjamin Ingrosso

Benjamin Ingrosso (Швеція) з піснею "Dance You Off" представлятиме свою країну на міжнародній сцені Євробачення-2018 у Лісабоні.

Бенджамін Інгроссо – 20-річний шведський співак та сонграйтер, який здобув популярність у 2015 році. В дитинстві він грав провідні ролі в декількох мюзиклах. У 2014 році став переможцем телешоу «Let`s Dance». А в шведському нацвідборі «Melodifestivalen» брав участь двічі, в 2017 та 2018 року. І саме цього року молодий виконавець виборов можливість представляти країну на Євробаченні.

На створення музики Бенджаміна надихають Стіві Вандер, Майкл Джексон і гурт Hall & Oates. Завдяки цьому в артиста сформувався фірмовий стиль виконання, для якого характерне поєднання рис традиційних мелодії з елементами сучасного звучання.

У Швеції Бенджамін Інгроссо став одним із найпопулярніших поп-виконавців. Він має 3 золотих та 1 платиновий сингли, а на сервісі Spotify понад 25 мільйонів прослуховувань. Зараз співак працює над альбомом, до створення якого долучились провідні світові продюсери.