Фінал Нацвідбору
12 лютого
Assol

Assol боротиметься за право представляти Україну на міжнародній сцені Євробачення-2020 у Роттердамі.

Співачка, яка змогла підкорити український шоу-бізнес в п’ять років.

Вокалом Катя Тараненко (справжнє ім'я співачки) займалася з трьох років, а в п'ять уже вийшла на велику сцену під псевдонімом Ассоль. Перший відеокліп було знято на її зворушливу пісню «Алые паруса», а в 2000 році у юної співачки вийшов однойменний студійний альбом. Через рік юна співачка порадувала своїх шанувальників новою концертною програмою «Зірка Ассоль» в київському Палаці «Україна». Влітку 2008 вийшов у світ черговий альбом юної співачки «Про тебе». Після цього вона взяла паузу на декілька років, щоб приділити більше уваги навчанню.

В 2016-му Катя повернулася на сцену – взяла участь у шостому сезоні шоу «Голос країни». У проєкті вона дійшла до півфіналу. На початку 2017 року Ассоль випустила власний музичний щоденник – 7 пісень, які артистка довго не наважувалася показати широкому загалові. Новий музичний проєкт співачки отримав назву «Літопис Ассоль».

У 2019-му після дворічної перерви співачка гучно повернулася на музичну сцену і перезапустила свою творчість – стала Assol. Артистка випустила авторський трек «Тобі», присвячений чоловікові, і зняла романтичний кліп.

Assol налаштована рішуче і точно знає, чого хоче. За її словами, Євробачення потрібне їй для того, аби довести: музика може змінити світ навколо нас. Це експеримент співачки, яким вона хоче змінити ставлення людей до їхнього повсякденного життя.