Організатори Євробачення 2022 показали сцену в Турині

Італійський телеканал RAI, який займається організацією “Євробачення”, показав макет сцени, на якій виступатимуть представники 41 країни-учасниці конкурсу. Фотографії були опубліковані на офіційному сайті конкурсу.

Дизайном сцени займалась мультимедійна художниця і сценографиня Франческа Монтінаро, яка створювала сцени для італійського фестивалю Сан-Ремо у 2013 та 2019 роках. На створення концепції дизайнера частково надихнув італійський характер: “Кінетичне сонце, джерело дивовижних рухів і трюків світла, керує сценою і представляє наше італійське ставлення: завжди в русі, бунтарський, креативний, гостинний, пристрасний, інтуїтивний. Ми ті, у кого сонце всередині, і це наш спосіб бути в цьому світі”.

Перший скетч сцени для Євробачення-2022

Починаючи роботу над дизайном сцени, Франческа врахувала інклюзивний характер пісенного конкурсу Євробачення та гостинну гостинність італійського народу: “Каскад води, що обрамляє сцену, алегорично уособлює море, яке нас оточує, символ нашої складної культури. Сцена — це наш півострів: країна, де зустрічають кожного учасника, незалежно від того, звідки він приїжджає”.

Вид на сцену Євробачення із глядацької зали

Художниця також поділилась ідеями щодо дизайну інших конкурсних локацій: “Митці та їхні команди будуть розміщені в пишному італійському саду, де рослинність змішується з променями світла, підвішеним між реальністю та ілюзією, переносячи їх у грайливий та архітектурний вимір”.

Уже наприкінці цього тижня на цій сцені розпочнуться перші репетиції учасників Євробачення 2022. Репетиція представників України, гурту Kalush Orchestra відбудеться у суботу, 30 квітня.

Півфінали пройдуть 10 та 12 травня, а гранд-фінал — 14 травня. Українці виступлять у першій половині першого півфіналу з піснею Stefania.