Лідер “Kalush Orchestra” допомагав прикарпатським волонтерам роздавати допомогу переселенцям

Соліст гурту “Kalush Orchestra”, переможець українського відбору на “Євробачення-2022” Олег Псюк долучився до роздачі гуманітарної допомоги переселенцям у Калуші на Івано-Франківщині. Про це у відеозверненні розповів міський голова Калуша Андрій Найда.

“Приємно, що фронтмен гурту Олег Псюк відвідав місто, допоміг нашим волонтерам роздавати благодійну допомогу вимушено переселеним людям. Знаємо, що він дуже багато займається волонтерською діяльністю. Ми йому дуже дякуємо”, – сказав міський голова Калуша.

Олег Псюк допомагав громадській організації “Чисті серця Калуш” та благодійному фонду “Крила підтримки”. Щодня учасники цих ініціатив роздають допомогу приблизно двом сотням людей, які переїхали з областей, що постраждали від російської агресії.

За словами Андрія Найди, лідер гурту “Kalush Orchestra” ознайомився з роботою волонтерів та власноруч видавав продуктові набори переселенцям. Також міський голова Калуша побажав музикантам перемоги у фіналі пісенного конкурсу “Євробачення-2022”.

“Бажаємо йому успіху, щоб все ж таки на “Євробаченні” переміг і наступного року цей конкурс провели у Калуші. Локацію ми вже точно знайдемо, вже приблизно знаємо, де вона буде”, – розповів Андрій Найда.

“Євробачення-2022” відбудеться 10-14 травня в італійському місті Турин.