Україна посіла п’яте місце на “Євробаченні-2021”. Перемогла Італія

У Роттердамі на арені Ahoy 22 травня відбувся фінал міжнародного пісенного конкурсу “Євробачення”. Переможець цього року – Італія, гурт “Måneskin” з піснею “Zitti E Buoni”. Український гурт “Go_А” з піснею “Shum” посів п’яте місце. Італія отримала загалом 524 бали. На другому місці – Франція. Далі – Швейцарія, Ісландія. 97 балів “Go_А” отримали від національних журі, 267 – від глядачів.

Телеканал UA:Перший транслював захід.

Лідером за результатами голосування національних журі стала Швейцарія. Музикант Gjon’s Tears з піснею Tout l’Univers набрав 267 балів. Друге місце посіла Франція, а третє – Мальта.

Українське національне журі дало найвищий бал Італії.

Перемога “Måneskin” означає, що наступного року Євробачення має відбутись в Італії.

“Go_A” виступили під номером 19. Напередодні українські учасники стали фаворитами голосування серед акредитованих журналістів. За його результатами, вони поділили першу сходинку з Італією.

У фінал автоматично вийшли шість країн-засновниць “Євробачення” – Велика Британія, Італія, Франція, Іспанія і Німеччина, а також Нідерланди, як приймаюча країна конкурсу. Всього ж у фіналі виступили представники 26 країн.

За результатами голосування в першому півфіналі “Євробачення-2021” у фінал пройшли: Норвегія, Ізраїль, Росія, Азербайджан, Мальта, Литва, Кіпр, Швеція, Бельгія та Україна. Фаворитами другого півфіналу стали: Албанія, Сербія, Болгарія, Молдова, Португалія, Ісландія, Сан-Марино, Швейцарія, Греція і Фінляндія.