Від дитячого хору до Євробачення: життєвий шлях солістки гурту “Go_A”

Замкнена, хвороблива і дуже обдарована. Такою запам’яталася для шкільних вчителів і викладачів вокалу Катерина Павленко, ніжинська співачка, тепер солістка гурту «Go_A». З піснею «Шум» він представляє Україну на конкурсі «Євробачення».

Дівчина росла без батька, мати була військовою і співала в ансамблі «Червона калина». З дому, де пройшло дитинство Катерини, їх з мамою одного дня попросили піти.

Сама ж Катерина Павленко, згадує, коли помер дідусь, почався поділ майна, так вийшло, що всім всього вистачило, а моїй мамі – ні.

Ніна Черняк, викладачка по класу фортепіано Ніжинської дитячої музичної школи характеризує дівчину так:

«Дуже обдарована, і дуже хотіла займатися. Жила далеко. На уроки не запізнювалася ні разу. Чи ходили автобуси, чи ні».

Від дитячого хору до Євробачення: життєвий шлях ніжинської співачки, солістки гурту «Go_A»

Згодом талант Катерини Павленко розгледів Сергій Голуб, директор Ніжинської дитячої музичної школи. Як керівник хору «Сяйво», зробив Катерину солісткою.

Це не сподобалось іншим хористкам, згадує співачка в одному з інтерв’ю. Один випадок під час поїздки на виступ розказує Сергій Голуб:

Сергій Голуб

«Ми їхали в Київ і Катерину хтось ударив пластиковою пляшкою».

Через цей випадок Катерина покинула музичну школу, але не спів.

Зі слів співачки, як раз на той момент, у них в школі відкрилася рок-студія. Там прийшов дорослий чоловік і до нього приходили діти. Вона підходила до підвіконня і слухала як хлопці грають і соромилась туди зайти.

Від дитячого хору до Євробачення: життєвий шлях ніжинської співачки, солістки гурту «Go_A»

«В якийсь момент до мене підійшов один хлопець і каже: “Слухай, мене тут звуть у рок-гурт співати, але я не вмію співати, я сказав, що ти вмієш. Ти не хочеш”? Я там мало свідомість не втратила», – каже Катерина.

Шкільна вчителька Тетяна Шафрай пригадує, що Катя часто хворіла. Провела в лікарні майже весь випускний рік.

Але, коли вона прийшла на випускний вечір, каже Тетяна, то попросила, щоб її номер вставили в концерт. Ніхто навіть прогону не робив. Вона так заспівала, що весь зал встав і половина залу плакала. Отак гарно вона заспівала.

Нагадаємо, що фінал Євробачення відбудеться у суботу 22 травня.