Вокалістка гурту Go_A повернулася до репетицій на Євробаченні

Після нетривалого нездужання вокалістка гурту Go_A Катерина Павленко у понеділок, 17 травня, взяла участь в останній репетиції перед півфіналом на Євробаченні-2021 у Роттердамі.

На другій репетиції виникли технічні проблеми зі звуком, тому гурт виступав двічі. “Навіть техніка не витримала нашу шалену енергетику. Але технічні проблеми зі звуком не завадили нам достойно виступити”, – повідомили Go_A у своєму Instagram-акаунті.

Проблеми виникли у Мальти та Румунії, тому гурти-представники цих країн теж виступали двічі.

Загалом, Україні сьогодні прогнозують третє місце і вихід у фінал конкурсу.

Минулого тижня Катерина Павленко нездужала і їй довелося пропустити репетицію з гуртом. Згодом вона здала PCR-тест на COVID-19, який показав негативний результат.

У цей час учасники гурту Go_A провели репетицію зі статисткою Євробачення Емі ван Штайн, яка підміняла Катерину Павленко.

Вже у вівторок, 18 травня, гурт Go_A виступить у першому півфіналі Євробачення-2021 у Роттердамі. Гурт представлятиме Україну під  номером 15.

Зазначимо, за рейтингом букмекерів, гурт Go_A потрапив у п’ятірку потенційних фіналістів Євробачення-2021.

Нагадаємо, суспільний телеканал UA: ПЕРШИЙ та комерційний телеканал СТБ транслюватиме два півфінали й фінал Пісенного конкурсу Євробачення-2021 у Роттердамі, які відбудуться 18, 20 та 22 травня о 22:00.