“Вони мають виграти все”: Майкл Бен Девід висловився про Україну

Представник Ізраїлю на Євробаченні-2022 Майкл Бен Девід на пресконференції після другої репетиції на сцені у Турині висловився про Україну.ʼ

Співак розповів, що його мама народилася в Україні, а деякі родичі, зокрема тітка з племінниками, досі живуть в Києві, “вони часто перебувають у підвалі”.

“Усі говорять про те, що Україна на першому місці на Євробаченні, і я кажу, що це ніщо. Вони повинні виграти все. Вони мають перемогти та відвоювати свою країну. Не тільки Євробачення. Вони мають виграти все. Тому що ніхто не розуміє, через що вони проходять зараз. Тож це дуже важко. І я сподіваюсь, це скоро закінчиться”, – емоційно закінчив він імпровізовану промову.

Майкл Бен Девід – ізраїльський співак. Обраний представником Ізраїлю на Євробаченні-2022 після перемоги у четвертому сезоні The X Factor Israel з піснею “I.M.”.

Півфінали Євробачення-2022 відбудуться 10 та 12 травня в італійському місті Турин, фінал – 14 травня. Представники України – гурт Kalush Orchestra – виступатиме у першому півфіналі під номером 6.