Kalush Orchestra заспівали з The Rasmus та Кристіаном Охманом

Перед Церемонією відкриттям Євробачення-2022 представники України гурт “Kalush Orchestra” зустрілися з представниками Польщі та Фінляндії й заспівали разом.

Учасник конкурсу від Польщі Кристіан Охман прийшов на зустріч з гуртом із синьо-жовтою стрічкою. Кристіан зазвичай використовує українську символіку у своєму одязі на знак солідарності з Україною.

Разом хлопці заспівали “Stefania”.

Також гурт Kalush Orchestra зустрівся з легендою фінського року — The Rasmus, які цьогоріч представляють Фінляндію на пісенному конкурсі. Разом їм вдалося зміксувати три композиції: “Stefania”, “Jezabel” та “In The Shadows”.

The Rasmus на своїй інстаграм-сторінці зазначили: “Щойно познайомився з дивовижним Kalush Orchestra з України. Stefania x Jezabel x In The Shadows змішали. Досі мурахи по тілу”.

Тим часом у соцмережах набрав популярності ролик із пресконференцією учасника ще однієї країни — Ізраїлю. Майкл Бен Девід заявив, що Україна має перемогти всюди, а не лише на Євробаченні.

Нагадаємо, що у неділю стартує Церемонія відкриття Євробачення-2022, пряму трансляцію можна дивитися на офіційній сторінці Євробачення, а найцікавіше — на інстаграм-сторінці.

У вівторок, 10 травня, у першому півфіналі гурт Kalush Orchestra з піснею “Stefania” виступатиме під номером 6. Трансляцію Євробачення можна буде дивитися на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА о 22:00 та на діджитал-платформах Суспільного Мовлення.

Більше про Євробачення-2022 дізнавайтеся на ютуб-каналі Євробачення Україна, фейсбук-сторінці Євробачення, телеграм-каналі Євробачення Україна та у TikTok.

Нагадаємо, Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України у Міжнародному пісенному конкурсі “Євробачення-2022” в Італії.