Kalush Orchestra показали, як європейці реагують на пісню Stefania

Уже 10 травня відбудеться перший півфінал міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2022. Україну представлятиме гурт Kalush Orchestra, якому букмекери прогнозують перемогу. На своїй сторінці в Instagram музиканти поділились уривками відео з реакцією іноземців на конкурсний трек Stefania.

У ролику зібрано фрагменти відео блогерів, які обговорюють виступ українського колективу на репетиції Євробачення 2022 року. Судячи нього, європейці у захваті від представників України. Також у ролику присутні фрагменти з каверами на пісню Stefania.

  • З самого початку — просто неймовірно.
  • З перших нот — просто вау, хочеться посміхатися.
  • От як має звучати реп на Євробаченні!
  • Це так круто!
  • Я точно знаю свого переможця!

“Скоро буде Євробачення, кажіть всім, хто зараз за кордоном, хай не пропустять та голосують за Україну!”, – звертаються до усіх шанувальників українські музиканти у публікації.

У першому півфіналі гурт Kalush Orchestra з піснею “Stefania” виступатиме під номером 6. Трансляцію Євробачення можна буде дивитися на суспільному телеканалі UA: КУЛЬТУРА о 22:00 та на діджитал-платформах Суспільного Мовлення.

Більше про Євробачення-2022 дізнавайтеся на ютуб-каналі Євробачення Україна, фейсбук-сторінці Євробачення, телеграм-каналі Євробачення Україна та у TikTok.

Нагадаємо, Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України у Міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2022 в Італії.