Jamala виставила на аукціон сукню, у якій відкривала Євробачення у Києві

Українська співачка Джамала повідомила у своєму Instagram, що вирішила продати сукню, у якій відкривала Євробачення-2017 у Києві, щоб передати усі кошти на підтримку ЗСУ та українців, які постраждали від війни.

“Відсьогодні сукню, у якій я відкривала Євробачення у Києві, можна придбати на аукціоні Catawiki. Виручку — ЗСУ та постраждалим від війни українцям. У 2017 році її створила дизайнерка Юлія Магдич. Для мене це більше, аніж просто річ, це справжній витвір мистецтва, у якому зійшлись традиції та історія моєї країни”, — написала співачка.

Вбрання стане ключовим лотом благодійного аукціону, який запускає Catawiki. Він проходитиме з вівторка, 10 травня до середи, 18 травня (22:00, Київ) на сайті catawiki.com. Усього буде представлено 11 речей від учасників Євробачення різних років.

На сайті аукціону вказано, що “Сукня виготовлена з білої тканини й виконана з традиційними українськими червоними вишивками вручну. Стан цієї сукні дуже гарний, єдине, що варто відзначити, це невелика пляма ззаду та світлі плями всередині”.

“Зібранні кошти передадуть до благодійного фону Yellow-Blue Foundation, який підтримує постраждалих у війні українців”, — зазначила Джамала.

Наразі платформа Catawiki вже допомогла зібрати 100 000 євро, що були передані фонду ЮНІСЕФ для підтримки українських дітей та родин.