Kalush Orchestra з’явились на обкладинці журналу у США

Після перемоги на пісенному конкурсі Євробачення-2022 про Kalush Orchestra дізнався увесь світ. Гурт навіть запросили до чиказького видання Ukrainian People. На титульній сторінці журналу фронтмен Олег Псюк постав у своєму концертному образі з Євробачення, тримаючи міцно в руках синьо-жовту стрічку, яку притискає до серця. Про це 30 червня музиканти повідомили у своєму Instagram.

“Йо, тепер ми на обкладинці глянцю! А що це за обкладинка? Так, це журнал Ukrainian People. Контент журналу поєднує в собі розповіді про історію, культуру, традиції та події в Україні, що неодмінно перетинаються з нашою повісткою. Вдячні нашим колегам з діаспори за довіру та працюємо далі на користь нашої держави”, – написали вони у пості.

Журнал Ukrainian People створила українська діаспора ще у 2010 році, і наразі це видання вважається провідним у Північній Америці.

30 червня також стало відомо, що восени гурт планує тур Північною Америкою. Тур почнеться концертом у Сіетлі 20 жовтня, а завершиться виступом 6 листопада у Торонто. Також музиканти відвідають Сан-Франциско, Денвер, Лос-Анджелес, Гʼюстон, Філадельфію, Нью-Йорк, Вашингтон, Маямі, Чикаго, а також Монреаль.