Ведуча влогів про Євробачення випустила пісню

Анна Тульєва, ведуча Суспільного, у співвавторстві з мультиінтрументалістом Poison Rainbow випустила пісню-присвяту своєму дядьку, який перебуває на фронті.

Пісня “Обійми” написана про те, що зараз так болить народу України. Про найважливіше – обійми, бажані обійми кохання, бо кохання це і є життя, якого ми всі так прагнемо на нашій землі.  Пісня присвячена дядьку авторки слів, який з 24 лютого був на лінії вогню. Пісню можна назвати молитвою, бо “Обійми” звучить як благання до небес, які змушують почути це прохання та підбадьорити бойовий дух захисників та захисниць, щоб вони знали, що вдома їх чекають і в них вірять і за них моляться.

Пісня написана у співвавторстві Poison Rainbow та Tulieva. Poison Rainbow (Микола Омельченко) — мультиінструменталіст, який грав у багатьох відомих бендах. Tulieva (Анна Тульєва) — ведуча на Суспільному та веде влоги про Євробачення. Пісня “Обійми” стала другою для Ані і вдруге вона писала текст для треку. У Tulieva є багато фан-клубів, які чекають на реліз другого синглу у кар‘єрі співачки. Найцікавіше те, що трек записувався на базі Ємільчинського районного будинку культури, що не можна не назвати крінжем.