Шуров закликав співаків створити пісню Перемоги на Євробачення-2023

У середу, 17 серпня, Суспільне Мовлення розпочало приймати заявки на участь у Національному відборі на Пісенний конкурс Євробачення, що триватиме до 15 жовтня. Музичний продюсер Національного відбору на Євробачення-2023 Дмитро Шуров (Pianoбой) закликав усіх українських виконавців знайти нове дихання України й показати його світові.

«Цього року я працюватиму музичним продюсером на Нацвідборі на Євробачення. І я хочу звернутися до всіх музикантів нашої країни: ми робимо цей відбір у надзвичайних обставинах, у країні війна і я розумію, наскільки важко всім музикантам.  Але, тим не менш, я закликаю всіх вас — музикантів різних стилів, різних жанрів, взяти волю у кулак і віддати емоцію, віддати цей заряд, створити пісню Перемоги, яка прозвучить в Європі й у світі. Я б дуже хотів, щоб ми з вами показали ось це нове дихання України,  щоб ми його знайшли, щоб воно перемогло на Нацвідборі й вирушило у Велику Британію наступного року для того, щоб представити Україну», — зазначив у своєму відеозверненні Дмитро Шуров.

Читайте також: Суспільне Мовлення розпочинає Нацвідбір на Євробачення-2023

Музичний продюсер Нацвідбору на Євробачення-2023 зауважив, що виконавці мають два місяці, щоб подати заявки на участь.

«Вдячний вам за всі заявки, у вас є два місяці для того, щоб її створити. Є низка нових правил, з якими я закликаю вас ознайомитися на сайті www.eurovision.ua. І чекаємо на ваші круті, потужні пісні, на вашу харизму, на вашу унікальність. Чекаємо на ваші заявки! Давайте комунікувати, давайте між нами не буде бар’єру, якщо у вас виникають якісь питання, ви знаєте, де мене знайти — є пряма пошта і вебсайт. Чекаю на нашу з вами спільну роботу. Удачі всім нам. Слава Україні!», — сказав Дмитро Шуров.

Дмитро Шуров про нацвідбір на Євробачення-2023 (Відео)

Зазначимо, що цьогоріч відомий співак та піаніст Дмитро Шуров приєднався до команди Суспільного Мовлення. Автор-виконавець входить до двадцятки українських артистів з найбільшою ротацією на радіо. Дмитро Шуров є володарем трьох премій «Yuna», а також має досвід судді на талант-шоу («Х-фактор-8» та «Х-фактор-9»).

Нагадаємо, фінал Національного відбору на Євробачення-2023 відбудеться у грудні в Києві. Переможця оголосять під час трансляції фіналу у прямому ефірі телеканалів Суспільного та на його діджитал-платформах.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2023.