10 днів до завершення приймання заявок на Нацвідбір Євробачення-2023

Суспільне Мовлення проводить  до 15 жовтня приймання заявок на участь у Національному відборі на Пісенний конкурс Євробачення-2023. Досі надійшло 106 заявок від охочих позмагатися за право представити Україну на Євробаченні-2023 у Великій Британії.

Читайте також: Євробачення-2023 проведуть Глазго або Ліверпуль

Музичний продюсер Національного відбору на Євробачення-2023 Дмитро Шуров (Pianoбой) закликав артистів, менеджерів, продюсерів та сонграйтерів доробити трек і подати заявку на участь у відборі. 

«Україна має бути представлена у Великій Британії крутим артистом і яскравим треком. Це унікальний шанс і честь представляти нашу країну у такий важкий час, сказати свій меседж світові, якісно привернути увагу до нашої музики та культури. Всім, з ким ми вже спілкуємось, і всім, хто ще думає та вагається, — LET’S GO! Читати правила та подавати пісню тут», — зазначив Дмитро Шуров.

Раніше голова делегації України на Євробаченні-2023 Оксана Скибінська зазначила, що найпоширенішими помилками у поданих заявках було перевищення допустимого хронометражу пісні — до трьох хвилин, та подання пісень, які уже були оприлюднені.

Читайте також: Дмитро Шуров: «Українці, які так люблять свободу, можуть її отримати й на цьому відборі»

Зазначимо, Суспільне Мовлення приймає заявки на участь у Національному відборі на Пісенний конкурс Євробачення-2023. Цьогоріч музичним продюсером Національного відбору на Євробачення-2023 став Дмитро Шуров (Pianoбой). Фінал Національного відбору на Євробачення-2023 відбудеться у грудні в Києві. Переможця оголосять під час трансляції фіналу у прямому ефірі телеканалів Суспільного та на його діджитал-платформах.

Євробачення-2023 відбудеться у травні наступного року у Великій Британії та пройде від імені цьогорічного мовника-переможця — української телерадіокомпанії Суспільне Мовлення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2023.