Творців запрошують на конкурс Фестивалю культури на Євробаченні-2023

Оголошено конкурс мистецьких проєктів, які представлять на Фестивалі культури, що проходитиме під час Пісенного конкурсу Євробачення в Ліверпулі. Про це повідомляється на сайті конкурсу.

Наступного року у травні Ліверпуль прийматиме Пісенний конкурс Євробачення. Подія мала відбутися в Україні, але через повномасштабне вторгнення росії, Велика Британія прийматиме конкурс від імені України.

Пісенний конкурс об’єднає три різні культури — України, Великої Британії та Євробачення — і представить їх на надзвичайній сцені у місті Ліверпуль. BBC проведе фінал Євробачення і транслюватиме його у прямому ефірі 13 травня для 160 мільйонів глядачів у всьому світі.

На підтримку події Ліверпуль готує Фестиваль культури під час Євробачення, який охопить низку проєктів, подій та інсталяцій. Вони стануть платформою для сучасної України, розповідаючи історію амбітної, прогресивної країни. Організатори шукають творчих особистостей, артистів, митців, виконавців і мрійників, щоб допомогти змінити Ліверпуль впродовж цього періоду.

Три напрями Фестивалю культури під час Євробачення:

  1. UK & Ukraine
  2. Music United
  3. Eurovision in Liverpool

UK & Ukraine  

Проєкти, що створюються у співпраці між українськими та британськими митцями й продюсерами, і показують сучасну, динамічну та прогресивну Україну. Немає обмежень секторальної приналежності, але особливий інтерес — до виставкових проєктів просто неба та інсталяцій. Команда в Ліверпулі працюватиме разом з Українським інститутом і Британською Радою, які будуть партнерами в процесі створення цих робіт.

Music United 

Проєкти, які силою музики прагнуть об’єднувати спільноти попри кордони, вікову різницю та етнічну приналежність.

Eurovision in Liverpool 

Ці проєкти можуть бути присвячені історії Євробачення, вони також переосмислюють його призначення та майбутнє.

Кінцевий термін подання заявок — 12 грудня о 12:00 за Києвом. Усі обрані проєкти будуть профінансовані. На першому етапі фіналісти отримають початкове фінансування в обсязі 2 тисячі фунтів для розробки своєї пропозиції.

Для реєстрації треба заповнити онлайн-форму до 12:00 понеділка, 12 грудня 2022 р. Якщо у вас виникнуть запитання, звертайтеся на [email protected].