Зіркові ведучі фіналу Нацвідбору на Євробачення-2023

Уже цієї суботи, 17 грудня, о 17:00 відбудеться фінал Національного відбору на Пісенний конкурс Євробачення-2023. Ведучими пісенного шоу, що цьогоріч проходитиме в укритті, стануть Катерина Павленко, солістка Go_A, Злата Оґнєвіч та незмінний коментатор Євробачення Тімур Мірошниченко.

«Цього року буде особливий Нацвідбір, і я рада, що мене запросили стати частиною цього унікального заходу, який відбудеться в умовах війни, незважаючи ні на що.

Чекаю на пісню, яка гідно представить нашу країну і вкотре покаже всьому світові, що ми сильний і незламний народ, який попри все бореться за своє місце на європейській сцені та показує там хороші результати», — зазначила Катерина Павленко.

Тімур Мірошниченко розповів, що Євробачення для нього має особливе значення.

«Євробачення для мене не просто робота чи черговий проєкт, для мене це невіддільна частина життя, як почистити зуби чи випити ранкової кави. Тому для мене це надзвичайно важливо, почесно і відповідально. Особливо нині — ми маємо продовжувати жити, творити. Попри все! Нашу пісню має чути весь світ. Пісню, яка й нам, українцям, допомагає долати найскрутніші часи, — ділиться Тімур. — Мені дуже подобається цьогорічний склад фіналістів. По-перше, вони всі актуальні. Просто погляньте свої плейлисти й ви побачите саме ці імена. По-друге, вони всі різні. Тобто кожен знайде для себе улюблену пісню. По-третє, вони справжні. Справжні артисти, патріоти, бійці свого фронту. Упевнений, на нас чекає один з найкрутіших відборів у нашій історії».

Суспільне транслюватиме наживо фінал Нацвідбору на всіх платформах: телебаченні, діджиталі та радіо.

Пряму трансляцію можна буде дивитися:

Нагадаємо, Суспільне Мовлення отримало на Нацвідбір майже 400 заявок, а лонглист містив 36 учасників. Фінал Національного відбору на Євробачення-2023 відбудеться у форматі телевізійного концерту в прямому ефірі. Виробництвом телеверсії займатиметься «Старлайт Продакшн».

Радіо Промінь — генеральний радіопартнер Національного відбору на Євробачення-2023.

Суспільне Мовлення є членом Європейської мовної спілки. Організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2023.