Офіційно: гурт TVORCHI представлять Україну на Євробаченні-2023

Суспільне Мовлення підписало договір з переможцем Національного відбору на Євробачення-2023, гуртом TVORCHI, на участь у Пісенному конкурсі Євробачення-2023, який пройде наступного року у Великій Британії.

Гурт TVORCHI з головою української делегації на Євробачення Оксаною Скибінською

67-й Пісенний конкурс Євробачення від імені України прийматиме Ліверпуль. Фінал пісенного конкурсу Євробачення-2023 відбудеться на арені Liverpool 13 травня, а півфінали пройдуть 9 й 11 травня наступного року. Україна виступатиме відразу у фіналі — завдяки перемозі гурту Kalush Orchestra цього року.

Фінальний виступ на Національному відборі гурту TVORCHI днями було представлено на офіційній сторінці Євробачення.

Нагадаємо, 17 грудня в ефірі Суспільного відбувся фінал Національного відбору на Євробачення-2023, за результатами голосування членів журі й глядачів, переміг гурт TVORCHI.

Ведучими пісенного шоу були Катерина ПавленкоЗлата Оґнєвіч та незмінний коментатор Євробачення Тімур Мірошниченко.
До складу журі увійшли Тарас Тополя, Джамала та Юлія Саніна.

Суспільне транслювало наживо фінал Національного відбору на всіх платформах: телебаченні, діджиталі та радіо.

Музичним продюсером Національного відбору на Євробачення-2023 став Дмитро Шуров (Pianoбой)Фінал Нацвідбору на Євробачення-2023 проходив у форматі телевізійного концерту з укриття в прямому ефірі. Виробництвом телеверсії займався «Старлайт Продакшн».

Радіо Промінь — генеральний радіопартнер Національного відбору на Євробачення-2023.

Суспільне Мовлення є членом Європейської мовної спілки. Організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2023.

Фотографувала Анастасія Мантач