«Об’єднані музикою»: оприлюднено слоган і логотип Євробачення-2023

У вівторок, 31 січня, організатори Пісенного конкурсу Євробачення презентували головний слоган та логотип цьогорічного шоу. Ним стало класичне багатошарове серце в синьому, блакитному, жовтому та рожевому кольорах.

Читайте також: Церемонія передавання ключів та жеребкування Євробачення-2023  — наживо на Суспільне Культура

Слоган Євробачення-2023 — «Обʼєднані музикою» — відображає унікальний характер 67-го Пісенного конкурсу, який організовується у партнерстві між Великою Британією, Україною та містом-господарем Ліверпулем. У BBC зазначили, що це «відображає самі витоки конкурсу», який спочатку був створений, щоб об’єднати Європу навколо спільного телевізійного досвіду.

Використані у графічному оформленні кольори, натхненні прапорами України та Великої Британії, відображають радість і різноманітність конкурсу.

Головний графічний елемент оформлення, який нагадує електрокардіограму, утворює рядок з кольорових сердець, кожне з яких реагує на ритм і звук, щоб проілюструвати спільне биття сердець усіх учасників Євробачення та його глядачів. Усі ми «об’єднані музикою». Використаний у графічному оформленні шрифт Penny Lane натхненний чавунними табличками 20-го століття з назвами вулиць Ліверпуля та натякає на багату музичну спадщину міста.

Слоган у своїй промові використала канадсько-українська диригентка Кері-Лінн Вілсон. Вона згадала війну в Україні, порівнявши її з музикою. В її аналогії диригентська паличка – це зброя, котра не вбиває, а дарує життя, свободу, надію та єднання.

Сьогодні, о 21:00 на каналі Суспільне Культура,  а також на сайтах Суспільне Культура та Суспільне Євробачення відбудеться пряма трансляція «Церемонії передавання ключів місту Ліверпулю та жеребкування учасників півфіналів Пісенного конкурсу Євробачення-2023». Подію коментуватиме Тімур Мірошниченко.

Під час церемонії передавання ключів та жеребкування глядачі вперше побачать у дії новий візуальний стиль, створений завдяки творчому партнерству між британським агентством Superunion та українською креативною студією Starlight Creative.

67-й Пісенний конкурс Євробачення у травні прийматиме Ліверпуль. Представником України на цьогорічному конкурсі є гурт TVORCHI.

Радіо Промінь — офіційний радіотранслятор Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2023.

Читайте більше про Євробачення у Facebook і Telegram, а також дивіться наш YouTube.

Фото: St George’s Hall, Liverpool BBC / James Stark