Sudden Lights

  • Виконавець
  • Sudden Lights
  • Пісня
  • Aijā
Номер виступу
1

Sudden Lights

Гурт Sudden Lights (Раптові вогні) з піснею «Aijā» представить Латвію на Євробаченні-2023. Вони стали переможцями щорічного музичного конкурсу Supernova, який цього разу тривав два дні. 

У великому фіналі за перемогу змагалися десять конкурсантів, відібраних з 14-ти учасників півфіналу. Переможця Supernova та представника Латвії на цьогорічному Євробаченні визначили за результатами голосування журі (50%) та глядачів (50%).

У 2018 році Sudden Lights уже брали участь у литовському нацвідборі, тоді вони посіли друге місце з піснею «Just Fine». Гурт складається з чотирьох учасників і має у своєму доробку три альбоми: «Priekšpilsētas» (2017), «Vislabāk ir tur, kur manis nav» (2019) та «Miljards vasaru» (2022).

Свою конкурсну пісню — «Aijā» — гурт описує як колискову для перевантаженого світу. Пісня поєднує в собі тривогу і паніку з гармонійною колисковою, яка допомагає впоратися з навколишнім стресом. Музиканти вважають, що зараз ця пісня потрібна як їм самим, так і навколишньому світу. В перекладі з латиської «aijā» означає «заколисування».

Представники Латвії виступлять у першому півфіналі 67-го Пісенного конкурсу Євробачення, 9 травня.