«Щоденники Євробачення»: хто став напарницею Тімура Мірошниченка

У суботу, 4 березня, о 16:45 на каналі Суспільне Культура стартує премʼєрний випуск оновлених «Щоденників Євробачення», які виходитимуть щосуботи. Ведучими проєкту будуть — незмінний коментатор Євробачення та ведучий Національних відборів Тімур Мірошниченко та ведуча відеоблогу Євробачення Україна Анна Тульєва.

Читайте також: Оголошено ведучих та коментаторів Євробачення-2023 у Ліверпулі

Впродовж десяти тижнів на глядачів чекають найгарячіші обговорення останніх новин світу Євробачення та несподівані гості: офлайн та онлайн. В студію «Щоденників Євробачення» завітають відомі українці, життя та творчість яких невідємно пов‘язані з Пісенним конкурсом. Більше того, проєкт познайомить українських глядачів з учасниками Євробачення-2023 з інших країн. Вони вийдуть на онлайн звʼязок з ведучими програми, Тімуром та Анною, та поділяться своїми враженнями від участі в цьогорічному шоу й не тільки.

«Для мене особисто це не просто новий сезон «Щоденників Євробачення», а й перший телевізійний досвід у ролі ведучої. Тімур завжди був моїм наставником у кар’єрі. Тому усвідомлення того, що саме він мій співведучий, вкотре доводить, що мрії, які іноді здаються нереальними, одного дня можуть здійснитися. Підготовка до «Щоденників Євробачення» зараз в самому розпалі, у нас зібралася неймовірна команда фахівців з різних платформ. Трохи спойлерів: в студіях обов’язково будуть гості з України, яких єврофани обожнюють, а ще цьогорічні учасники з інших країн, звісно, онлайн», — поділилася Анна Тульєва.

Щосуботи в ефірі «Щоденників Євробачення» Анна Тульєва та Тімур Мірошниченко будуть розбиратися в одному з аспектів Пісенного конкурсу й головне, згадувати його історію. Як Євробачення стало «українським національним спортом» та чи насправді країнам вигідна перемога в цьому конкурсі? Своїми думками на ці та інші теми поділяться експерти шоу-бізнесу та поціновувачі Євробачення. 

«Євробачення можна любити або ненавидіти, але заперечувати той факт, що це унікальна подія, яка має фантастично правильні цінності, просто безглуздо. Рівність, різноманіття, єдність, людяність, коректність, повага, емпатія… Це не просто слова, це те, чим живе Євробачення і до чого привчає своїх глядачів. Тому дивитися шоу не тільки приємно, але й корисно. Для мене, для тебе, для суспільства. Тому моя мета проста: закохувати в Євробачення!»розповів Тімур Мірошниченко.

Ведучий церемонії відкриття шоу в Ліверпулі та кореспондент Євробачення-2023 Тімур Мірошниченко привідкриє завісу тайни та спеціально для глядачів «Щоденників Євробачення» розповість про всі подробиці підготовки цьогорічного Пісенного конкурсу. В той час як Анна Тульєва, яка входить до складу української делегації на Євробаченні з 2019 року, поділиться своїми враженнями від номерів цьогорічних конкурсантів та розповість цікаві історії з закулісся міжнародного шоу.

Дивіться та слухайте «Щоденники Євробачення» з 4 березня щосуботи на каналі та сайті Суспільне Культура, YouTube-каналі Євробачення Україна та на Радіо Промінь. Не пропустіть.

Представником України на цьогорічному конкурсі є гурт TVORCHI.

Радіо Промінь — офіційний радіомовник Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2023.

Читайте більше про Євробачення у Facebook і Telegram, а також дивіться наш YouTube.

Фотографував Володимир Шевчук