«Щоденники Євробачення». Випуск №1 — дивіться

У суботу, 4 березня, о 16:45 в прямому ефірі каналу Суспільне Культура відбулася прем’єра оновлених «Щоденників Євробачення». Щосуботи ведучі проєкту Тімур Мірошниченко та Анна Тульєва разом із гостями у студії будуть обговорювати останні новини Пісенного конкурсу Євробачення та розбиратися в одному з його аспектів. Зірковими гостями першого випуску стали фронтвумен гурту The Hardkiss Юлія Саніна та Алессандра, представниця Норвегії на цьогорічному конкурсі.

Читайте також: «Щоденники Євробачення»: хто став напарницею Тімура Мірошниченка

У першому випуску «Щоденників Євробачення» ведучий церемонії відкриття шоу в Ліверпулі та кореспондент Євробачення-2023 Тімур Мірошниченко разом з ведучою відеоблогу «Євробачення Україна» Анною Тульєвою розберуться, як Євробачення стало «українським національним спортом» та чи насправді країнам вигідна перемога в цьому конкурсі. Крім того, в спеціальній рубриці Радіо Промінь ведуча Анна Заклецька розповість, як Україна була та залишається однією з трендмейкерів конкурсу.

Дивіться «Щоденники Євробачення» щосуботи о 16:45 на каналі та сайті Суспільне Культура, а також YouTube-каналі Євробачення Україна.

Зазначимо, 67-й конкурс Євробачення у травні прийматиме Ліверпуль. Представником України на цьогорічному конкурсі є гурт TVORCHI

Радіо Промінь — офіційний радіомовник Євробачення. 

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2023.

Читайте більше про Євробачення у Facebook і Telegram, а також дивіться наш YouTube.