Руслана в гостях у «Щоденників Євробачення»

У суботу, 11 березня, о 16:45 в ефірі каналу Суспільне Культура покажуть другий випуск «Щоденників Євробачення».  Ведучі проєкту Тімур Мірошниченко та Анна Тульєва згадають, як і завдяки кому Пісенний конкурс Євробачення вперше прийшов в Україну. Разом із зірковою гостею «Щоденників Євробачення» Русланою, яка здобула першу перемогу для України на Євробаченні-2004 у Стамбулі, говоритимуть, що для українців означає музика сьогодні. 

Читайте також: Юлія Саніна та Алессандра стануть гостями премʼєрного випуску «Щоденників Євробачення»

Ведучий церемонії відкриття шоу в Ліверпулі та кореспондент Євробачення-2023 Тімур Мірошниченко разом з ведучою відеоблогу «Євробачення Україна» Анною Тульєвою розпитають Руслану, чи продовжує вона стежити за конкурсом та чому, на її думку, перемоги України на Євробаченні постійно збігаються з найдраматичнішими моментами в історії нашої країни.

Під час ефіру «Щоденників Євробачення» ведучі поговорять з представниками України на цьогорічному конкурсі, гуртом TVORCHI, а також з представницею Литви Монікою Лінкіте. TVORCHI поділяться з Тімуром та Анною, чому вирішили додати рядки українською мовою в оновлену версію їхньої конкурсної пісні «Heart of Steel», кліп на яку нещодавно опублікували на офіційному ютуб-каналі Eurovision Song Contest. Моніка розповість про свій досвід участі в литовських національних відборах на Євробачення та поділиться враженням від конкурентів з України.

Читайте також: TVORCHI презентували оновлену версію пісні для Євробачення-2023

Дивіться «Щоденники Євробачення» щосуботи о 16:45 в прямому ефірі на каналі та сайті Суспільне Культура. Та в записі на сайті Суспільне Євробачення і ютуб-каналі Євробачення Україна. Радіо Промінь — офіційний радіомовник проєкту. 

Читайте також: «Щоденники Євробачення». Випуск №1 — дивіться

Зазначимо, що представником України на цьогорічному конкурсі є гурт TVORCHI. Нещодавно вони презентували оновлену версію пісні «Heart of Steel», з якою вони представлять Україну на Пісенному конкурсі Євробачення-2023 в Ліверпулі вже цього травня. У своїй пісні TVORCHI співають про незламність та силу духу людей, створених з волі та сталі. 

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2023.

Фотограф: Володимир Шевчук

Читайте більше про Євробачення у Facebook і Telegram, а також дивіться наш YouTube.