«Щоденники Євробачення». Випуск №2 — дивіться

У суботу, 11 березня, о 16:45 в ефірі каналу Суспільне Культура показали другий випуск «Щоденників Євробачення». Ведучі проєкту Тімур Мірошниченко та Анна Тульєва згадували, як і завдяки кому Пісенний конкурс Євробачення вперше прийшов в Україну. Зірковими гостями другого випуску стали представники України на цьогорічному Євробаченні, гурт TVORCHI, представниця Литви Моніка Лінкіте та переможниця Євробачення-2004 — Руслана.

Читайте також: «Щоденники Євробачення». Випуск №1 — дивіться

Ведучий церемонії відкриття шоу в Ліверпулі та кореспондент Євробачення-2023 Тімур Мірошниченко разом з ведучою відеоблогу «Євробачення Україна» Анною Тульєвою розпитали Руслану, чи продовжує вона стежити за конкурсом та чому, на її думку, перемоги України на Євробаченні постійно збігаються з найдраматичнішими моментами в історії нашої країни.

Дивіться «Щоденники Євробачення» щосуботи о 16:45 в прямому ефірі на каналі та сайті Суспільне Культура. Та в записі на сайті Суспільне Євробачення і ютуб-каналі Євробачення Україна. Радіо Промінь — офіційний радіомовник проєкту. 

Зазначимо, що представником України на цьогорічному конкурсі є гурт TVORCHI. Нещодавно вони презентували оновлену версію пісні «Heart of Steel», з якою вони представлять Україну на Пісенному конкурсі Євробачення-2023 в Ліверпулі вже цього травня. У своїй пісні TVORCHI співають про незламність та силу духу людей, створених з волі та сталі. 

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2023.

Фотограф: Володимир Шевчук

Читайте більше про Євробачення у Facebook і Telegram, а також дивіться наш YouTube.