Організатори відкрили акредитацію на Євробачення-2023

У вівторок, 14 березня, об 11:00 організатори Пісенного конкурсу Євробачення, відкрили акредитацію на цьогорічний конкурс в Ліверпулі. Журналісти, блогери та представники фан-спільнот можуть подати заявку на акредитацію через платформу EventGo.

Читайте також: Євробачення-2023: відомо, під яким номером TVORCHI виступлять у фіналі

Представники ЗМІ, професійні журналісти й творці контенту для соціальних мереж можуть подати заявку на акредитацію в категорії «М» до 26 квітня цього року. Під час заповнення анкети, потрібно буде завантажити документи на підтвердження ролі особи: копію національної або міжнародної журналістської картки або підтвердження працевлаштування у відповідній організації.

Представники фан-спільнот, тобто працівники ЗМІ, що спеціалізуються виключно на висвітленні Євробачення, можуть подати заявку на акредитацію в категорії «FM» до 27 березня цього року

Представникам обох категорій потрібно буде надати детальну інформацію про охоплення їхнього видання та пов’язаних з ним сторінок в соціальних мережах, а також детальний план висвітлення подій на Євробаченні-2023.

На додачу, як професійні журналісти, так і представники фан-спільнот можуть подати заявку на онлайн-акредитацію в категоріях «M4» та «FM4» відповідно, щоб мати змогу висвітлювати події дистанційно. 

Якщо ваша заявка буде успішною, ви отримаєте акредитацію в одній з цих категорій:

M1 МІЖНАРОДНІ ЗМІ;

M2 НАЦІОНАЛЬНІ ЗМІ;

M3 РЕГІОНАЛЬНІ ТА МІСЦЕВІ ЗМІ;

M4 ПРЕДСТАВНИКИ ЗМІ З ДОСТУПОМ ТІЛЬКИ ДО ОНЛАЙН-МЕДІАЦЕНТРУ;

FM ПРЕДСТАВНИКИ ФАН-СПІЛЬНОТ;

FM4 ПРЕДСТАВНИКИ ФАН-СПІЛЬНОТ З ДОСТУПОМ ТІЛЬКИ ДО ОНЛАЙН-МЕДІАЦЕНТРУ.

Власники акредитацій «M1» «M3» та «FM» матимуть доступ до заходу в Ліверпулі та онлайн-медіацентру. В той час як акредитація в категоріях «M4» та «FM4» надає доступ лише до онлайн-медіацентру.

Медіацентр у Ліверпулі працюватиме з понеділка, 8 травня, до ранку неділі, 14 травня. Детальніша інформація буде опублікована згодом.

На відміну від минулих років, представники ЗМІ більше не можуть відвідувати репетиції окремих артистів, які відбуватимуться з 30 квітня по 6 травня. Вперше побачити постановки учасників у повному обсязі представники акредитованих ЗМІ зможуть на генеральних репетиціях, які пройдуть 8, 10 та 12 травня. Генеральні репетиції також можна буде переглянути в медіацентрі та онлайн-медіацентрі. 

Представники медіа з акредитацією в категоріях «M» і «FM» матимуть можливість взяти інтерв’ю у деяких конкурсантів у Євроклубі, який працюватиме під управлінням фан-клубу OGAE з 3 по 5 травня. Члени OGAE також зможуть відвідати ці сесії. 

Пресконференції за участю конкурсантів відбуватимуться на місці під час другого тижня генеральних репетицій та концертних виступів. 

Зазначимо, що 67-й конкурс Євробачення у травні прийматиме Ліверпуль.

Представником України на цьогорічному конкурсі є гурт TVORCHI. Нещодавно вони презентували оновлену версію пісні «Heart of Steel», з якою представлять Україну на Пісенному конкурсі Євробачення-2023 в Ліверпулі вже цього травня. У своїй пісні TVORCHI співають про незламність та силу духу людей, створених з волі та сталі. 

Радіо Промінь — офіційний радіомовник Євробачення. 

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2023.

Стежте за новинами цьогорічного Євробачення на Суспільне Культура, Радіо Промінь, сторінках Євробачення Україна та на сайті Суспільне Євробачення.