Епатажний фін Käärijä та Катерина Павленко у «Щоденниках Євробачення»

У суботу, 18 березня, о 16:45 в ефірі телеканалу Суспільне Культура покажуть наступний випуск «Щоденників Євробачення». Ведучі проєкту Тімур Мірошниченко та Анна Тульєва шукатимуть формулу перемоги на Пісенному конкурсі Євробачення. Разом із зірковою гостею студії фронтвумен гурту Go_A Катериною Павленко ведучі розбиратимуться, чи завжди перемога на Євробаченні означає розрив шаблону. 

Читайте також: Руслана в гостях у «Щоденників Євробачення»

Глядачі дізнаються, що спільного у гурту Go_A з представниками України на цьогорічному конкурсі, електронним дуетом TVORCHI. Катерина Павленко поділиться чому, на її думку, Go_A так полюбилися єврофанам та хто з учасників Євробачення-2022 взяв за основу своєї конкурсної пісні їхній хіт «SHUM»

У випуску «Щоденників Євробачення» ведуча відеоблогу «Євробачення Україна» Анна Тульєва продовжить ділитися з глядачами останніми новинами цьогорічного конкурсу. Ведучі познайомляться з переможцем фінського Нацвідбору з майже невимовним для українців ім’ям Käärijä, а також дізнаються, як Тульєва причетна до його переможного виступу. Артист розповість, хто він насправді і що приховує за епатажним та дещо кумедним образом.

У спеціальній рубриці ведучі Радіо Промінь Анна Заклецька та Дмитро Захарченко розберуться, що означає поняття «форматність пісень» і до чого тут психофізіологія.

Дивіться «Щоденники Євробачення» щосуботи о 16:45 в прямому ефірі на каналі та сайті Суспільне Культура. Та в записі на сайті Суспільне Євробачення і ютуб-каналі Євробачення Україна. Радіо Промінь — офіційний радіомовник проєкту. 

Читайте також: «Щоденники Євробачення». Випуск №2 — дивіться

Зазначимо, що представником України на цьогорічному конкурсі є гурт TVORCHI. Нещодавно вони презентували оновлену версію пісні «Heart of Steel», з якою представлять Україну на Пісенному конкурсі Євробачення-2023 в Ліверпулі вже цього травня. У своїй пісні TVORCHI співають про незламність та силу духу людей, створених з волі та сталі. У гранд-фіналі Євробачення-2023 TVORCHI виступатимуть під номером 19.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2023.

Фотограф: Володимир Шевчук

Читайте більше про Євробачення у Facebook і Telegram, а також дивіться наш YouTube.