«Щоденники Євробачення». Випуск №3 — дивіться

У суботу, 18 березня, о 16:45 в ефірі телеканалу Суспільне Культура показали третю серію «Щоденників Євробачення». У новому випуску ведучі проєкту Тімур Мірошниченко та Анна Тульєва шукатимуть формулу перемоги на Пісенному конкурсі Євробачення. Разом із зірковою гостею студії фронтвумен гурту Go_A Катериною Павленко ведучі розбиратимуться, чи завжди перемога на Євробаченні означає розрив шаблону. 

Читайте також: «Щоденники Євробачення». Випуск №2 — дивіться

Ведучі познайомляться з переможцем фінського Нацвідбору з майже невимовним для українців ім’ям Käärijä, а також дізнаються, як Тульєва причетна до його переможного виступу. Артист розповість, хто він насправді і що приховує за епатажним та дещо кумедним образом.

Дивіться «Щоденники Євробачення» щосуботи о 16:45 в прямому ефірі на каналі та сайті Суспільне Культура. Та в записі на сайті Суспільне Євробачення і ютуб-каналі Євробачення Україна. Радіо Промінь — офіційний радіомовник проєкту.

Зазначимо, що представником України на цьогорічному конкурсі є гурт TVORCHI. Нещодавно вони презентували оновлену версію пісні «Heart of Steel», з якою представлять Україну на Пісенному конкурсі Євробачення-2023 в Ліверпулі вже цього травня. У своїй пісні TVORCHI співають про незламність та силу духу людей, створених з волі та сталі. У гранд-фіналі Євробачення-2023 TVORCHI виступатимуть під номером 19.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2023.

Фотограф: Володимир Шевчук

Читайте більше про Євробачення у Facebook і Telegram, а також дивіться наш YouTube.