Дмитро Шуров (Pianoбой) в гостях у «Щоденників Євробачення»

У суботу, 25 березня, о 16:45 дивіться в ефірі телеканалу Суспільне Культура новий випуск «Щоденників Євробачення». Ведучі проєкту Анна Тульєва та Тімур Мірошниченко розбиратимуться, що насправді отримує переможець Пісенного конкурсу Євробачення. Зірковий гість випуску, музичний продюсер Нацвідбору-2023 Дмитро Шуров (Pianoбой), розкаже про те, як займався відбором конкурсантів, і про нинішній стан української музичної індустрії.

Читайте також: Епатажний фін Käärijä та Катерина Павленко у «Щоденниках Євробачення»

Тімур Мірошниченко разом з Анною Тульєвою розпитають Дмитра Шурова, чому він ніколи не брав участі в Євробаченні та перевірять, як добре музичний продюсер пам’ятає пісні учасників Нацвідбору.

В ефірі «Щоденників Євробачення» ведучі поговорять з переможницею польського Нацвідбору BLANKA. Співачка поділиться своїми переживаннями щодо скандалу навколо її перемоги та назве своїх улюбленців серед конкурентів на Євробаченні.

Дивіться «Щоденники Євробачення» щосуботи о 16:45 в прямому ефірі на каналі та сайті Суспільне Культура та в записі — на сайті Суспільне Євробачення і ютуб-каналі Євробачення Україна. Радіо Промінь — офіційний радіомовник проєкту. 

Читайте також: «Щоденники Євробачення». Випуск №3 — дивіться

Зазначимо, що представником України на цьогорічному конкурсі є гурт TVORCHI. Нещодавно вони презентували оновлену версію пісні «Heart of Steel», з якою представлять Україну на Євробачення-2023 в Ліверпулі вже цього травня. У своїй пісні TVORCHI співають про незламність та силу духу людей, створених з волі та сталі. У гранд-фіналі Євробачення-2023 TVORCHI виступатимуть під номером 19.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2023.

Фотограф: Володимир Шевчук

Читайте більше про Євробачення у Facebook і Telegram, а також дивіться наш YouTube.