«Побачення з Євробаченням» щопʼятниці на Радіо Промінь

У пʼятницю, 14 квітня, об 11:04 на Радіо Промінь звучатиме перша серія спецпроєкту «Побачення з Євробаченням». Від міфів і фактів найбільшого європейського  пісенного конкурсу до справжньої музичної еволюції української пісні на  Євробаченні, від єврофанів до євроучасників — все це і набагато більше щопʼятниці в прямому ефірі Радіо Промінь.

Читайте також: Радіо Промінь відновило мовлення в Ізюмі на частоті 106,5 МГц 

«Задоволена тим, що Радіо Промінь з Євробаченням від моменту його появи в українському ефірі. Ми розповідали про першу музичну перемогу України, яку 2004 року принесли нашій країні “Дикі танці” Руслани. Разом з нашими слухачами ми були горді за Джамалу, котра виборола приз Євробачення 2016 року. І саме в прямому ефірі Радіо Промінь Олег Псюк з Kalush Orchestra сповістив про 1-ше місце України на Євробаченні-2022 це було повідомлення з перших вуст одразу буквально за кілька   хвилин після переможного звучання “Стефанії” на сцені Pala Alpitour в Турині. До речі, перше велике радіоінтерв’ю цьогорічні представники України на Євробаченні TVORCHI дали також саме Радіо Промінь. Фрагменти цього ефіру ми зберегли! Тож, почути, як це було, ви зможете в одній із серій “Побачення з Євробаченням”!», — поділилася Вікторія Польченко, креативна продюсерка Радіо Промінь.

«Побачення з Євробаченням» — пʼятисерійний спецпроєкт Радіо Промінь до 20-річчя участі України в Пісенному конкурсі Євробачення. Щопʼятниці ведучі Дмитро Захарченко й Анна Заклецька, а також Олександр Барлебен та Олександра Франко згадуватимуть історію конкурсу в Україні й за кордоном та розбиратимуться у феномені одного з його аспектів.

Читайте також: «Мій образ на Євробаченні буде сюрпризом для всіх», — Юлія Саніна

Щоп’ятниці об 11:04 на Радіо Промінь — «Побачення з Євробаченням»

Слухайте фінал Пісенного конкурсу Євробачення-2023 в Ліверпулі 13 травня в прямому ефірі Радіо Промінь. Ексклюзивні прямі трансляції на каналі Суспільне Культура, сайті Суспільне Євробачення та на Радіо Промінь — не пропустіть! 

Зазначимо, що 67-й Пісенний конкурс Євробачення у травні прийматиме Ліверпуль. Представником України на Євробаченні-2023 є гурт TVORCHI, який відразу потрапляють у гранд-фінал шоу 13 травня, де виступатимуть з оновленою версією пісні «Heart of Steel» під номером 19

Півфінали Євробачення-2023 пройдуть на арені Liverpool 9 й 11 травня. Україна голосуватиме у другому півфіналі конкурсу, в ньому ж глядачам покажуть попередньо записані кадри з генеральної репетиції виступу гурту TVORCHI.

Радіо Промінь — офіційний радіомовник Євробачення.

Радіо Промінь — найперша музична радіостанція України, що працює в ефірі з 1965 року. За форматом це музично-інформаційний канал. Має загальнонаціональне покриття, мовить 24 години на добу. 95% пісень в ефірі Радіо Промінь — українською мовою. З усіма частотами в регіонах та лінками на соцмережі Суспільного можна ознайомитися за посиланням. Радіоканали Суспільного також можна слухати в мобільному застосунку suspilne.radio та на сайті ukr.radio.