«Щоденники Євробачення». Випуск №8 — дивіться

У суботу, 22 квітня, о 17:45 канал Суспільне Культура показав наступну серію проєкту «Щоденники Євробачення». Про те, чому артисти, які вже брали участь у Євробаченні, повертаються на Пісенний конкурс, говорили ведучі проєкту Тімур Мірошниченко та Анна Тульєва. Зіркова гостя випуску представниця України на Євробаченні-2013 Злата Оґнєвіч.

Читайте також: «Щоденники Євробачення». Випуск №7 — дивіться

Онлайн-гостею «Щоденників Євробачення» стала англійська співачка Mae Muller (Мей Мюллер), яка представить Велику Британію на Євробаченні-2023 в Ліверпулі вже у травні цього року. Про емоції від потрапляння конкурсного синглу співачки«I Wrote a Song» в топ-40 офіційного музичного чарту Великої Британії та знайомство Мей з гуртом TVORCHI розпитали ведучі проєкту Тімур Мірошниченко та Анна Тульєва.

Дивіться «Щоденники Євробачення» щосуботи о 17:45 в прямому ефірі на каналі та сайті Суспільне Культура і в записі — на сайті Суспільне Євробачення та ютуб-каналі Євробачення Україна. Найяскравіші фрагменти з кожного випуску звучатимуть в ефірі Радіо Промінь, офіційного радіомовника проєкту.

Зазначимо, що 67-й Пісенний конкурс Євробачення у травні прийматиме Ліверпуль. Представником України на Євробаченні-2023 є гурт TVORCHI, який одразу потрапляє у гранд-фінал шоу 13 травня, де виступить з оновленою версією пісні «Heart of Steel» під номером 19

Півфінали Євробачення-2023 пройдуть на арені Liverpool 9 й 11 травня. Україна голосуватиме у другому півфіналі конкурсу, в ньому ж глядачам покажуть попередньо записані кадри з генеральної репетиції виступу гурту TVORCHI.

Впродовж останнього місяця TVORCHI беруть активну участь в промотурі перед Євробаченням-2023: гурт вже виступив на сцені Barcelona Eurovision Party та Israel Calling 2023. 15 квітня TVORCHI виступили з піснею «Heart of Steel» на сцені промоконцерту Eurovision in Concert в Амстердамі. 

Радіо Промінь — офіційний радіомовник Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2023.

Читайте більше про Євробачення у Facebook і Telegram, а також дивіться наш YouTube.