Руслана у фіналі Євробачення-2023

Переможниця Євробачення-2004 Руслана приєднається до фіналу цьогорічного Пісенного конкурсу у спеціальному попередньо записаному виступі, знятому в самому серці Києва, розповіли BBC.

Перша переможниця від України на Євробаченні символічно з’єднає Київ та Ліверпуль, її поява відображатиме цьогорічну тему «Об’єднані музикою».

Слоган цьогорічного шоу — «Обʼєднані музикою» — відображає особливий характер 67-го Пісенного конкурсу і демонструє унікальне партнерство між Великою Британією, Україною та містом проведення конкурсу Ліверпулем, щоб показати глядачам усього світу конкурс 2023 року, а також неймовірну силу музики об’єднувати спільноти.

У фіналі конкурсу виступатимуть переможці двох півфіналів, а також представники Великої Британії, Франції, Іспанії, Німеччини, Італії, що складають «Велику п’ятірку», та Україна — як переможниця минулого року, яка автоматично потрапляє у фінал.

Нагадаємо, що представником України на Пісенному конкурсі Євробачення у Ліверпулі є гурт TVORCHI, які 13 травня виступлять з оновленою версією пісні «Heart of Steel» під номером 19.

Півфінали Євробачення-2023 пройдуть на арені Liverpool 9 й 11 травня. Україна голосуватиме у другому півфіналі конкурсу, в ньому ж глядачам покажуть попередньо записані кадри з генеральної репетиції виступу гурту TVORCHI.

Радіо Промінь — офіційний радіомовник Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2023.

Читайте більше про Євробачення у Facebook і Telegram, а також дивіться наш YouTube.