TVORCHI в гостях у «Щоденників Євробачення»


У суботу, 6 травня, о 17:45 канал Суспільне Культура покаже завершальний випуск «Щоденників Євробачення». Наскільки справджуються прогнози букмекерів на Пісенному конкурсі Євробачення та хто серед фаворитів цього року, — розберуться ведучі Тімур Мірошниченко й Анна Тульєва. Гості випуску — представники України на Євробаченні-2023, гурт TVORCHI, які завітали до студії перед поїздкою на конкурс.

Ведучі «Щоденників Євробачення» розпитають у виконавців не тільки про музичну творчість та підготовку до Євробачення, а й про особисте. Чи вільні серця хлопців, які мають хобі та чи люблять готувати?

Тімур Мірошниченко та Анна Тульєва поспілкуються онлайн про настрій та підготовку до Євробачення з представником від Німеччини — Крісом «Лордом» Гармсом, фронтменом гурту Lord of the Lost.

У спеціальній рубриці Радіо Промінь ведучі Анна Заклецька та Дмитро Захарченко поміркують, які шанси на перемогу у представників України.

А на закінчення сезону «Щоденників Євробачення» у студію завітав Хор Українського Радіо, щоб виконати легендарну пісню Вєрки Сердючки «Лаша Тумбай».

Дивіться «Щоденники Євробачення» у суботу о 17:45 в прямому ефірі на каналі та сайті Суспільне Культура і в записі — на сайті Суспільне Євробачення та ютуб-каналі Євробачення Україна. Найяскравіші фрагменти з кожного випуску звучать в ефірі Радіо Промінь, офіційного радіомовника проєкту.

Зазначимо, що 67-й Пісенний конкурс Євробачення відбудеться у Ліверпулі. Гурт TVORCHI, який одразу потрапляє у фіналі 13 травня, де виступить з оновленою версією пісні «Heart of Steel» під номером 19.

Півфінали Євробачення-2023 пройдуть на арені Liverpool 9 й 11 травня. Україна голосуватиме у другому півфіналі конкурсу, в ньому ж глядачам покажуть попередньо записані кадри з генеральної репетиції виступу гурту TVORCHI.

Радіо Промінь — офіційний радіомовник Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2023.

Фото — Володимир Шевчук

Читайте більше про Євробачення у Facebook і Telegram, а також дивіться наш YouTube.