«Щоденники Євробачення» Випуск №9 — дивіться

У суботу, 29 квітня, о 17:45 канал Суспільне Культура показав випуск «Щоденників Євробачення». Чи працює на пісенному конкурсі девіз «Головне не перемога, а участь!» — з’ясовували ведучі проєкту Тімур Мірошниченко та Анна Тульєва. Гість випуску — фіналіст Національного відбору на Євробачення-2023 DEMCHUK.

Дивіться «Щоденники Євробачення» на сайті Суспільне Євробачення та ютуб-каналі Євробачення Україна. Найяскравіші фрагменти з кожного випуску звучатимуть в ефірі Радіо Промінь, офіційного радіомовника проєкту.

Зазначимо, що 67-й Пісенний конкурс Євробачення у травні прийматиме Ліверпуль. Представником України на Євробаченні-2023 є гурт TVORCHI, який одразу потрапляє у гранд-фінал шоу 13 травня, де виступить з оновленою версією пісні «Heart of Steel» під номером 19

Півфінали Євробачення-2023 пройдуть на арені Liverpool 9 й 11 травня. Україна голосуватиме у другому півфіналі конкурсу, в ньому ж глядачам покажуть попередньо записані кадри з генеральної репетиції виступу гурту TVORCHI.

Дивіться також усі випуски  «Щоденників Євробачення» 

Радіо Промінь — офіційний радіомовник Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2023.

Фотограф: Володимир Шевчук

Читайте більше про Євробачення у Facebook і Telegram, а також дивіться наш YouTube.