«Щоденники Євробачення» Випуск №10 — дивіться

У суботу, 6 травня, о 17:45 канал Суспільне Культура показав завершальний випуск «Щоденників Євробачення». Наскільки справджуються прогнози букмекерів на Пісенному конкурсі Євробачення та хто серед фаворитів цього року — розібралися ведучі Тімур Мірошниченко й Анна Тульєва. Гості випуску — представники України на Євробаченні-2023, гурт TVORCHI, які завітали до студії перед поїздкою на конкурс.

Тімур Мірошниченко та Анна Тульєва поспілкуються онлайн про настрій та підготовку до Євробачення з представником від Німеччини — Крісом «Лордом» Гармсом, фронтменом гурту Lord of the Lost.

«Щоденники Євробачення» на сайті Суспільне Євробачення та ютуб-каналі Євробачення Україна. Найяскравіші фрагменти з кожного випуску звучать в ефірі Радіо Промінь, офіційного радіомовника проєкту.

Дивіться також усі випуски  «Щоденників Євробачення» 

Зазначимо, що 67-й Пісенний конкурс Євробачення відбудеться у Ліверпулі. Гурт TVORCHI, який одразу потрапляє у фіналі 13 травня, де виступить з оновленою версією пісні «Heart of Steel» під номером 19

Півфінали Євробачення-2023 пройдуть на арені Liverpool 9 й 11 травня. Україна голосуватиме у другому півфіналі конкурсу, в ньому ж глядачам покажуть попередньо записані кадри з генеральної репетиції виступу гурту TVORCHI.

Радіо Промінь — офіційний радіомовник Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2023.

Читайте більше про Євробачення у Facebook і Telegram, а також дивіться наш YouTube.