Слоган Євробачення-2023 — «Об’єднані музикою» — обрано постійним слоганом Пісенного конкурсу

Європейська мовна спілка (ЄМС) та шведський суспільний мовник Sveriges Television (SVT) оголосили, що «Об’єднані музикою» було обрано гаслом Пісенного конкурсу Євробачення-2024 — і всіх наступних конкурсів.

Читайте також: Суспільне оголосило лонглист учасників Нацвідбору на Євробачення-2024

«Обʼєднані музикою» — слоган Євробачення-2023, що у травні цього року відбулося в британському Ліверпулі від імені України та за участі Суспільного Мовлення. Гасло відображає унікальний характер 67-го Пісенного конкурсу Євробачення, яке організовувалося у партнерстві між Великою Британією, Україною та містом-господарем Ліверпулем. Гасло покликане продемонструвати здатність музики об’єднувати людей по всьому світу. 

​​Після надзвичайного успіху цьогорічного шоу організатори Євробачення вирішили залишити цей потужний слоган і для наступного Пісенного конкурсу, що в травні 2024 року прийматиме шведське місто Мальме, і всіх наступних конкурсах в межах глобальної бренд-стратегії. Це рішення робить всі подальші конкурси цілісними та послідовними, адже починаючи з 2002 року кожен наступний Пісенний конкурс використовував новий унікальний слоган, за винятком 2009 року, коли конкурс не супроводжувався жодним слоганом.

Це рішення створює спадкоємність і послідовність для майбутніх пісенних конкурсів Євробачення завдяки використанню того самого потужного слогана у 2024 році та на кожному наступному заході. 

Мартін Остердаль, виконавчий директор Пісенного конкурсу Євробачення зазначив, що «Євробачення це не просто Пісенний конкурс».

«Євробачення більше, ніж просто пісенний конкурс! Це святкування сили музики, яка об’єднує людей по всьому світу. Після понад 20 років використання різних слоганів і з наближенням нашого 70-річного ювілею ми відчуваємо, що знайшли гасло, яке справді відображає Євробачення. Це ідеальний слоган, щоб підкреслити наші цінності інклюзивності, рівності та святкування різноманітності через музику. Оскільки популярність Пісенного конкурсу Євробачення продовжує зростати у всьому світі, ми віримо, що використання одного й того ж слогану щороку допоможе нашому бренду стати ще сильнішим», — поділився Мартін Остердаль. 

Ебба Адіельссон (Ebba Adielsson), виконавча продюсерка Євробачення-2024 додала, що «механізм підготовки до Євробачення-2024 запрацював майже одразу ж після перемоги Loreen в Ліверпулі, так само швидко виникла і дискусія щодо слогана. Ми зрозуміли, що слоган, обраний BBC для Євробачення-2023, надзвичайно точно відображає те, про що насправді цей конкурс: об’єднання музикою, тому ми й не бачили причин змінювати щось, що і так вже добре підсумовує основу цієї події. 

Ми були раді дізнатися, що ЄМС дійшла тих же висновків і відтепер цей слоган буде використовуватися всіма мовниками, що прийматимуть конкурс в майбутньому. Наразі ми перебуваємо в процесі створення графіки, яка відповідала б цьому слогану, про це — в найближчі місяці».

Слоган «Обʼєднані музикою» відображає основні цінності Пісенного конкурсу Євробачення, який має багату історію підтримки різномаїття, інклюзивності та мистецького самовираження. Слоган резонує зі здатністю конкурсу долати розбіжності та формувати почуття спільності незалежно від національності, мови та походження. Крім того, він символізує унікальну платформу, яку Євробачення дає артистам для спілкування з мільйонами глядачів по всьому світу, сприяючи зміцненню почуття єдності та взаємної поваги. 

Відтепер постійний слоган слугуватиме постійним нагадуванням про головну місію конкурсу та його здатність об’єднувати людей за допомогою універсальної мови музики.

68-й Пісенний конкурс Євробачення в травні 2024 року прийматиме шведське місто Мальме. Півфінали, в одному з яких братиме участь і представник від України, відбудуться 7 та 9 травня. Гранд-фінал Євробачення-2024 проведуть на стадіоні Malmö Arena у суботу, 11 травня.

Нагадаємо, що 67-й Пісенний конкурс Євробачення відбувся в британському Ліверпулі від імені України та за участі Суспільного Мовлення. Гурт TVORCHI представив Україну з піснею «Heart of Steel» та посів шосте місце у фіналі конкурсу. 

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2024.