ЯК ПРОЙШОВ ПЕРШИЙ ДЕНЬ ПРОСЛУХОВУВАНЬ НА НАЦВІДБІР-2024 — дивіться

Чому Jerry Heil подобається виступати з alyona alyona? Чому DREVO вдруге подався на Нацвідбір? Що пов’язує INGRET та MÉLOVIN? Як гурт NAZVA описує свою конкурсну пісню та чи вдалось PARFENIUK, на його думку, написати хіт на Нацвідбір — дізнавайтеся у новому відео на ютюб-каналі Євробачення Україна.

Читайте також: Суспільне оголосило лонглист учасників Нацвідбору на Євробачення-2024

Фінал Національного відбору відбудеться в лютому 2024 року у форматі телевізійного концерту. Як і в попередні роки, переможця відбору та представника України на Євробаченні-2024 визначать за результатами голосування журі та глядачів. Склад зіркового журі фіналу оберуть українці шляхом онлайн-голосування. 

68-й Пісенний конкурс Євробачення в травні 2024 року прийматиме шведське місто Мальме. Півфінали, в одному з яких братиме участь і представник від України, відбудуться 7 та 9 травня. Гранд-фінал Євробачення-2024 проведуть на стадіоні Malmö Arena у суботу, 11 травня.

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2024.