ЗА КРОК ДО ФІНАЛУ: ЯК ПРОЙШОВ ОСТАННІЙ ДЕНЬ ПРОСЛУХОВУВАНЬ НА НАЦВІДБІР-2024 — дивіться

Як Андрій з гурту NAHABA поєднує військову службу та музику? Чого очікувати від конкурсної пісні SKYLERR? Як з’явився псевдонім YAKTAK? Як правильно вимовляти назву гурту YAGODY? Що пов’язує Julia Belei та Noa Kirel з Ізраїлю та чому MÉLOVIN знову вирішив взяти участь у Нацвідборі — дізнавайтеся у новому відео на ютюб-каналі Євробачення Україна.

Читайте також: Суспільне оголосило лонглист учасників Нацвідбору на Євробачення-2024

Фінал Національного відбору відбудеться в лютому 2024 року у форматі телевізійного концерту. Як і в попередні роки, переможця відбору та представника України на Євробаченні-2024 визначать за результатами голосування журі та глядачів. Склад зіркового журі фіналу оберуть українці шляхом онлайн-голосування.

68-й Пісенний конкурс Євробачення в травні 2024 року прийматиме шведське місто Мальме. Півфінали, в одному з яких братиме участь і представник від України, відбудуться 7 та 9 травня. Гранд-фінал Євробачення-2024 проведуть на стадіоні Malmö Arena у суботу, 11 травня.

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2024.