ANKA — «Палала» | Нацвідбір 2024 | Eurovision 2024 Ukraine

Артистка, сонграйтерка, вокальна коучка Анна Корченова родом із Києва. Пише пісні собі та іншим артистам. З трьох років грає на сопілці. Декілька років тому запустила свій проєкт KORCHENOVA, за 2022–2023 роки випустила 13 пісень.

Зараз разом з Іваном Клименком та Романом NERO Анна запускає новий проєкт ANKA. Слухайте її конкурсну пісню «Палала» та можливо саме вона отримає другий шанс пройти до фіналу Нацвідбору-2024 та стати 11 фіналісткою.

Фінал Національного відбору відбудеться 3 лютого 2024 року у форматі телевізійного концерту. Як і в попередні роки, переможця відбору та представника України на Євробаченні-2024 визначать за результатами голосування журі та глядачів. Склад зіркового журі фіналу оберуть українці шляхом онлайн-голосування.

68-й Пісенний конкурс Євробачення в травні 2024 року прийматиме шведське місто Мальме. Півфінали, в одному з яких братиме участь і представник від України, відбудуться 7 та 9 травня. Гранд-фінал Євробачення-2024 проведуть на стадіоні Malmö Arena у суботу, 11 травня.

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2024.