KRYLATA — «Queen» | Нацвідбір 2024 | Eurovision 2024 Ukraine

Анастасія Завадська довго не вигадувала сценічний псевдонім — так її назвала сестра в маленькому віці, коли привезла плакат з надписом «Вперед, моя крилата» на один із численних фестивалів.

Перший успіх співачки та сонграйтерки KRYLATA прийшов із треком «Генератор», написаний після пережитого блекауту в столиці. Пісня стала популярною в TikTok.

А от чи стане популярною її конкурсна пісня «Queen» та чи матиме змогу KRYLATA заспівати її на Нацвідборі-2024 – обирати вам!

Фінал Національного відбору відбудеться 3 лютого 2024 року у форматі телевізійного концерту. Як і в попередні роки, переможця відбору та представника України на Євробаченні-2024 визначать за результатами голосування журі та глядачів. Склад зіркового журі фіналу оберуть українці шляхом онлайн-голосування.

68-й Пісенний конкурс Євробачення в травні 2024 року прийматиме шведське місто Мальме. Півфінали, в одному з яких братиме участь і представник від України, відбудуться 7 та 9 травня. Гранд-фінал Євробачення-2024 проведуть на стадіоні Malmö Arena у суботу, 11 травня.

Суспільне Культура та Радіо Промінь — офіційні медіапартнери Євробачення.

Суспільне Мовлення, яке є членом Європейської мовної спілки, організовує і проводить відбір пісні та представника від України, а також забезпечує участь представника України на Пісенному конкурсі Євробачення-2024.